Şeref Sözü dizisi iyi de, bu şiddet meselesi yine eleştiri aldı!

Takip Et:
Şeref Sözü dizisi iyi de, bu şiddet meselesi yine eleştiri aldı!
Şeref Sözü dizisi iyi de, bu şiddet meselesi yine eleştiri aldı!

Magazinn / Ayrıntı – Show TV ekranında yakında izleyicilerle buluşacak olan dizilerden birisi de Şeref Sözü… Çekimlerine yoğun bir tempoda devam eden dizinin başrollerinde Tolgahan Sayışman, Sude Zulal Güler ve Hülya Darcan bulunuyor.

Aras Aydın, Hikaye Çelik, Toprak Sağlam gibi ehemmiyetli adları da kadrosunda buluşturan Şeref Sözü dizisinin fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin ilk kısmından ilk fragman paylaşıldı.

Türkiye dizi tarihinde ilk defa 480 bin m2’lik bir isme dev bir platoya dönüştürdü.
Ancak öykü noktasında izleyicilerin bazı itirazları bulunuyor. Yeniden bayana şiddet tenkitlerinin yapıldığı bir dizi olarak sosyal medyada konuşulan Şeref Sözü, artık bu cins yapımlara tepkili izleyiciler tarafından tenkit etildi.

Şeref Sözü dizisini özellikle Tolgahan Sayışman hayranları coşkuyla bekliyor. Şampiyon dizisinden sonra apayrı bir karaktere bürünen oyuncu, sosyal medyada hayranları tarafından destekleniyor. Ancak bayana şiddet mevzusunda duyarlı izleyiciler için tenkitler bitmeyecektir.

Özel tasarım tablolar, mobilyalar ve objeler ile bezeli dünya jet sosyetesi ile yarışır haldeki Adabeyli Konağı ve tüm mekanları ile ‘Şeref Sözü’nün ilk tanıtımı dikkatleri çekti.

Şatafatlı prodüksiyonu, sansasyonel öyküsü ve zengin oyuncu kadrosuyla yeni sezonun en fazla noktaya değinen dizisi olan ‘Şeref Sözü’nün birinci kısmının ne zaman yayınlanacağı ise açıklanmadı.

.