Medya

Şeref Sözü dizisi için Tolgahan Sayışman çok iddialı konuştu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Şeref Sözü dizisi ile 14 Ekim Çarşamba günü izleyicilerle Show TV ekranında buluşmaya hazırlanan Tolgahan Sayışman, muhabirlerin sorularını cevapladı. Dikili’nin karşısındaki Kalem Adası’nda çekimleri devam eden dizide her şeyin yolunda olduğunu anlatan Sayışman, 2-3 günlük boşluğunda İstanbul’a geldiğini açıkladı.

Eşi Almeda Abazi ve oğlu Efehan’ı bakmaya geldiğini ifade eden ünlü oyuncu, bu boşlukta dostları ile de toplandı.
“Yayınlandıktan sonra bakacağız. Fragmanlar sevildi, temenni yüksek. Allahın izniyle o temenniyi karşılarız. Hoş bir iş oldu, çok büyük emek verildi. Prodüksiyonu gerçekten coşku verici. Ortaya çıkacak görüntüler çok hoş. Bakalım bakacağız allahın izniyle.”

Özellikle oyuncu grubunun komediye çok yatkın adlar olduğun andırdıran Sayışman, dram işi olsa da sette çok eğlendiklerinin altını çizdi. Oyuncu, “Kamera ardında cümbüş var, sevincimiz yerinde” dedi.

Tatil yapamadığını ama bunun ehemmiyetli olmadığını, işin iyi olmasını önem verdiğini anlatan oyuncu, kendisi için işin iyi sonuçlanmasının ehemmiyetli olduğunun altını çizdi.

Efehan’ın geliştiğini ve her şeyin yolunda olduğunu anlatan oyuncu, hem kendisine hem annesine benzetildiğini sözlerine ilave etti.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu