Medya

Şeref Sözü dizisi ekrana nasıl başlayacak? İşte tüm detaylar!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın asıllaştırdığı ‘Şeref Sözü’, 14 Ekim Çarşamba akşamı 20:00’de yayınlanacak ilk kısmıyla Show TV ekranında izleyiciyle buluşuyor. Fragmanları ile çok etkileyici bir yapımın geldiği belirli oluyor. İzleyiciler de coşkuyla ilk kısmı bekliyor. Kuruluş Osman ve Vefasız dizilerinin iyi performans sergilediği Çarşamba akşamları bakalım nasıl bir tablo ortaya çıkacak.

Şaşaalı prodüksiyonu, sansasyonel öyküsü ve zengin oyuncu kadrosuyla yeni sezonun en fazla beklenen dizisi olan ve fragmanları ile büyük alaka bakan ‘Şeref Sözü’ ilk sahnesinden itibaren izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.
Cihan Adabeyli; koskoca bir mirasın ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir kumpasın temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon kazanç ve Cihan Adabeyli’nin tüm yaşamı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği gurur sözünü yakalama süresinin gelmesiyle değişir.

Arayan İsra’dır. İsra’nın tek bir umudu vardır: Cihan Adabeyli! Kucağında yeni doğmuş bebeği ile son derman Cihan’ı arar. Ve Cihan Adabeyli uçağına sıçrayıp Lübnan’a gider! Faruk, kentin her yerinde İsra’yı ve çocuğunu ararken, Cihan yaşamını değiştirecek bir sonuc vermek zorunda kalır.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu