Medya

Şeref Sözü dizisi 14 Ekim’de başlıyor… Afişiyle büyük dikkat çekti

Şampiyon dizisinin ardından yeni dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Tolgahan Sayışman ile Sude Güler’in başrolünde oynadıkları Şeref Sözü dizisi, gelecek hafta Çarşamba akşamı ilk kısmıyla yayında olacak. Show TV’nin yaz başından beri hazırlıklarını sürdürdüğü dizinin tanıtımları da büyük noktaya değinmişti. Bu kere afişi de yayınlandı.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın asıllaştırdığı dizi, 14 Ekim Çarşamba akşamı 20.00’de yayınlanacak.  Diziyle beraber yaşamımıza Adabeyli Adası ve Adabeyli ailesi girecek.
İşte o afiş:

Dizinin mevzusu:

Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kaideler çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir mirasın ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir kumpasın temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon kazanç ve Cihan Adabeyli’nin tüm yaşamı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği iftihar sözünü yakalama müddetinin gelmesiyle değişir.
İsra’nın tek bir umudu vardır: Cihan Adabeyli! İsra’nın Adabeyli Malikanesi’ne Cihan’ın karısı olarak gelmesiyle tüm kumpas alt üst olacaktır.

Adabeyli Adası’nda İsra’nın gelişi ve yanında getirdikleriyle geçmişin gizemleri ortaya dökülecek, geleceğe dair büyük bir yangının fitili ateşlenecektir. Verilen “Şeref Sözü” geride kalan her şeyin imhasına ve çok büyük acılarla denenecek epopesi bir aşkın doğumuna neden olacaktır!

Proje için büyük hazırlık yapıldı…

TIMS&B Productions proje için Türkiye dizi tarihinde ilk kere 480 bin m2’lik bir adayı dev bir platoya dönüştürdü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu