Medya

Şeref Sözü büyülü dünyası ile seyirciyi etkileyecek

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın hakikatleştirdiği ‘Şeref Sözü’, ilk kısmıyla bu akşam 14 Ekim Çarşamba SHOW TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan, Aras Aydın, Hikaye Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş’in rol aldığı ‘Şeref Sözü’, zengin oyuncu kadrosuyla olduğu kadar şatafatlı prodüksiyonuyla da isminden söz ettirecek.

Dizi tarihimizde ilk defa 480 bin m2 büyüklüğünde bir isme dizi platosuna dönüştürülürken, mekanda ‘Şeref Sözü’nün etkileyici öyküsüne uygun olarak pek çok tertip etme yapıldı.
Adabeyli Konağı için birbirinden değerli ressamlar değişik stillerde orijinal tablolar çizdi ve Adabeyli Konağı kâinatsal bir bakış açısıyla post çağdaş bir biçimde planlandı.

‘Şeref Sözü’nün genel sanat rejisörü Nilüfer Balçık projedeki gayesini “Emel karakterlere ve öyküye hizmet ederken orijinal olabilmek.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu