Serdar Ortaç’tan şaşırtan Chloe hamlesi!

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan'ın kendi ismini taşıyan detox sularının fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcı, birkaç dakika sonra yayınladığı fotoğrafı sildi...

0

5 yıllık evliliklerini geçtiğimiz ay noktalayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti, bir süredir magazin gündeminden düşmüyor. Anlaşmalı olarak boşanan çift, dava sonrası gazetecilerin karşısına el ele çıkmış ve Chloe “Severek evlendik, severek boşandık.” açıklamasında bulunmuştu. Serdar Ortaç ise her seferinde eski eşinin yanında olacağını söylemişti.

Boşanmanın ardından kendi ülkesi İrlanda’ya dönen Chloe Loughnan, şu sıralar ailesinin yanında kendini toparlamaya çalışıyor. Güzel model, Instagram’da eski eşi Serdar Ortaç’ı takip etmeyi bıraktı.

ÖNCE PAYLAŞTI, SONRA SİLDİ

Boşanmanın hemen sonrasında Serdar Ortaç da Chloe Loughnan’ı takip etmeyi bırakmıştı. Ortaç’ın Instagram’daki son hareketi ise takipçilerini şaşırttı. Ortaç, eski eşinin 17 Ocak’ta paylaştığı gönderisini kendi sayfasına taşıdı. Ünlü şarkıcı, birkaç dakika sonra bu paylaşımını sildi. Paylaşımda Chloe’nin kendi adına çıkardığı detox suyunun fotoğrafı ve tanıtım yazısı vardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here