Serdar Ortaç’tan Nafaka Açıklaması

Takip Et:
Serdar Ortaç’tan Nafaka Açıklaması
Serdar Ortaç’tan Nafaka Açıklaması

Ataşehir’de bir mekanda sahne alan Serdar Ortaç’tan nafaka açıklaması. Serdar Ortaç, Chloe Loughnan ile 5 sene süren evliliğini tek celsede 2019 senesinin ağustos ayında noktalamıştı.

Chloe Loughnan kimdir?

Serdar Ortaç kimdir?

Serdar Ortaç “Daha Çok Borcum Var”

Serdar Ortaç’tan nafaka açıklaması. Boşanmanın ardından Serdar Ortaç’ın daha önceki eşi Chloe Loughnan’a nafaka ödemesi gerekirken aylardır ödemediği önceki günlerde magazine yansımıştı.

Chloe Loughnan nafaka mevzusunda şu sözleri açıklamıştı; “Serdar 5-6 aydır nafaka ödemiyor.
‘Niçin diye sormadım dahi. 2 sene her ay ödeme yapacaktı ama canı sağ olsun.”

Evvelki gün Ataşehir’de bir mekanda sahne alan Serdar Ortaç, daha önceki eşi Chloe Loughnan’ın nafaka ile alakalı açıkladıklarına yanıt verdi.

Chloe Loughnan: Serdar Ortaç Nafakamı Ödemiyor

Ortaç, “Kız bu mevzuda çok haklı. Birinciyi ödeyemedim, dayandı. İkinciyi ödeyemedim sustu. Üçüncü, dördüncü derken hep sustu. Sonra ileti attı. ‘Serdar burada aç mı kalayım? Burada ihtiyaçlarım oluyor’ yazmış.
Şimdi azıcık derledim, toparladıkça gönderiyorum. Ama tabi daha çok borcum var.”

“Geçmiş günlere göre borçlarımı eksilttim. Devlete vergi borcum var. Yapılandırmaya alacaklar. Bir kamu bankasına borcum var, onları da yapılandıracaklar. Canımı mı alacak? Başka devamız yok. Çalışacağız, insanları eğlendireceğiz, kazanıp ödeyeceğiz” dedi ve sözlerine devam etti.

“Bundan sonra gece 12’de cümbüş bitecek ve gidip yatacağız.
Şimdi daha iyi. Biz yorulmuyoruz, dinleyen de… Madalyonun öbür suratında ise çok başka bir tablo var. Zira gece yaşamında, eğlenen insanlar mekandan çıktığı anda, taksicisinden, lokantasına, valesinden, garsonuna herkes para kazanıyor. Hepsinin vaziyeti korkunç. Bu virüs 100 yılda bir geliyor, bu da bize denk geldi, allahın izniyle hep beraber atlatacağız.”.