Serdar Ortaç’tan itiraf! “Nafakamı ödeyemiyorum!”

Takip Et:
Serdar Ortaç’tan itiraf! “Nafakamı ödeyemiyorum!”
Serdar Ortaç’tan itiraf! “Nafakamı ödeyemiyorum!”

Türkiye’nin en ünlü şarkıcılarından olan Serdar Ortaç, önceki günlerde Bilmece’da sahne aldı. Performansı evveli basın üyeleriyle konuşan Ortaç, içten açıklamalarda bulundu.

Daha Önceki eşi Chloe Loughnan’ın nafakasını ödemediğini kabul eden Ortaç, ” Kız bu mevzuda çok haklı. Boşandık, nafaka mevzusunda anlaştık. Her ay ödemem gereken bir para var. Birinciyi ödeyemedim, katlandı. İkinciyi ödeyemedim sustu. Üçüncü, dördüncü derken hep sustu.
Özür diledim. Şimdi azıcık derledim, derledikçe yolluyorum. Ama tabi daha çok borcum var. Ses çıkarmıyor şu an, kavrayış gösteriyor” ifadeleriyle hem kendi ismine bir gidişat tespiti yaptı, hemde daha önceki eşinden kameralar önünde bir kere daha özür diledi.

ARTIK DAHA AZ BORCUM KALDI

Sözlerine; “Geçmiş günlere göre borçlarımı eksilttim. Bir devlete vergi borcum var. Yapılandırmaya alacaklar. Halkbank’a borcum var, onları da yapılandıracaklar. Canımı mı alacak? Başka takatimiz yok.
“Bundan sonra gece 12’de cümbüş bitecek ve gidip yatacağız. Ben bu işe seneler evvel Karabiberim şarkısı ile başladığımda sabah 7’de tamamlardık bu işi. Şimdi daha iyi. Biz yorulmuyoruz, dinleyende… Madalyonun öteki suratında ise çok başka bir tablo var. Zira gece yaşamında, eğlenen insanlar mekandan çıktığı anda, taksicisinden, lokantasına, valesinden, garsonuna herkes para kazanıyor. Hepsinin vaziyeti korkunç. Bu virüs 100 yılda bir geliyor, bu da bize denk geldi, allahın izniyle hep beraber atlatacağız” sözleri ile düşüncelerini dile getirdi.

TRİBÜTE ALBÜM GELİYOR

Muhabirlerin yeni albüm suallerine de samimiyetle cevap veren Ortaç; “DMC ile birlikte, daha önceki şarkılarımdan 20 tane tercih ederek, öteki sanatçı dostlara okutacağız.
İçinde, “Hadi Çal Giderken Kapımı, Karabiberim, Yaz Günü, Gitme, Yaz Yağmuru, Öğrensem Ki, Mesafe, Iblis, Korkma Kalbim gibi popüler şarkılardan tercih ettiğimiz bir albüm olacak.” ifadeleriyle de hayranlarına müjdeyi verdi. Görüşmenin ardından sahnedeki yerini alan Serdar Ortaç, takribî iki saat süren performansında bitmek tükenmek öğrenmeyen enerjisi ile parmak ısırttı. Geçmişten günümüze dillere pelesenk olan şarkılarını Ataşehir Bilmece’da kendisini yalnız bırakmayan hayranları ile beraber hep bir ağızdan seslendiren Ortaç, sahnesini beğeniler eşliğinde noktaladı.

.