Serdar Ortaç: Anlaşabilseydik Chloe çocuk yapardı!

Harbiye Açıkhava sahnesinde konser veren Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu...

Takip Et:

Harbiye Açıkhava’da konser veren Serdar Ortaç’tan 5 yıl evli kaldığı 8 yıllık aşkı Chloe Loughnan hakkında itiraflar geldi. Sahnede yapancı bir dansçısının elini tutan Ortaç, “Biraz geç oldu ama anladım. Ne varsa bizde var. Haklısın abi biraz geç oldu. Annem bile demişti. Başımın etini yiyordu.” şeklinde konuştu. Daha sonra kendisini en ön sıradan izleyen annesine dönen Ortaç “Seni dinlemeyen kulaklarıma…” dedi. Bu sözlerin ardından “Ama asla benim gibi olmayacak.” diyen Serdar Ortaç ‘Benim Gibi Olmayacak’ şarkısını söylemeye başladı. Ortaç, daha sonra avukatı aracılığıyla o sözleri Chloe’ye söylemediğini ve yorumun şarkıcı Arto’ya ait olduğunu söyledi. Avukatı, popçunun Türk ve yabancı dansçılarla ilgili bir espri yaptığını ve Chloe’den bahsetmediğini öne sürdü.

“ANLAŞABİLSEYDİK CHLOE ÇOCUK YAPARDI”

Sahne öncesi kuliste magazin muhabirleriyle bir araya gelen ünlü şarkıcı, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. “Çocuk istediğiniz için mi ayrıldınız?” sorusuna “Yok o da yapardı. Anlaşabilseydik ve devam etseydik çocuğumuz olurdu. Chloe iyi bir insandır. Anlaşarak boşandık.” yanıtını veren Ortaç, hakkında çıkan ‘1 sene daha evli kalmak için Chloe’ye 500 bin lira teklif etti’ haberlerini “Yazıldığı gibi değil. Asla para teklif etmedim. ‘Şu kadar para vereyim, yanımda kal.’ diye asla demedim.” sözleriyle yalanladı.

“BOŞANSAK MI BOŞANMASAK MI DİYE ÇOK DÜŞÜNDÜK”

Muhabirlerin “Chloe’nin evinizin yarısını istediği de iddia edildi” sözleri sonrası “O da olmadı hepsi yanlış yazıldı. Biz anlaştık. Hatta boşansak mı boşanmasak mı diye çok düşündük. Evde günlerce konuştuk. En doğrusu bu oldu.” şeklinde konuşan Serdar Ortaç, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“CHLOE’Yİ MAĞDUR ETMEYECEĞİM”

“Onun da kendi evinde Irlanda’da da rahat yaşaması için elimden geleni yapacağım. Hasan, Hüseyin , Fatma, Ayşe’ye ne iyilik yaparsam, eski hanıma da yapacağım. Kimseyi mağdur etmeyeceğim.”