Kültür ve Sanat

Serdar Ortaç’tan Chloe itirafı!

Yılbaşında Kıbrıs’ta konser veren Serdar Ortaç, sahnesi boyunca yine eski eşi Chloe Loughnan’ın adını ağzından düşürmedi. Seyirciler arasında 2020 yılında evlenmeyi düşünen olup olmadığını soran Serdar Ortaç, evliliğin çok güzel bir duygu olduğunu söyledi. Boşansa da eski eşi Chloe’den başka kimseye bakamadığını belirten ünlü şarkıcı, gözünün kimseyi görmediğini ifade etti. Balım şarkısını tüm evlilere ithafen söyleyen Serdar Ortaç, daha sonra borçlarını kapattığından bahsetti.

NELER OLMUŞTU? 


2011 yılında tanışan Serdar Ortaç ve İrlandalı model Chloe Loughnan, 3 yıl aşk yaşadıktan sonra evlilik kararı alarak 2014 yılında hayatlarını birleştirmişti. O dönem aralarındaki yaş farkı ve birçok konu tartışılmış fakat çift, umursamayarak evliliklerine devam etmişti. Yıllar içerisinde birçok kez boşanacakları yönünde haberler çıkan ikili, her seferinde iddiaları yalanlamıştı. Son olarak Chloe’nin Amerika’da kaza geçirmesinin ardından ilişkilerini toparlayaman çift, Ağustos ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı.

5 dakika süren mahkeme sonrası magazin basınının önüne el ele çıkan ve dostluk mesajları veren ikiliden Chloe loughnan davanın gerçekleştiği günün akşamı rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Kendini biraz toparladıktan sonra annesi ile birlikte ülkesi İrlanda’ya dönen güzel modeli Serdar Ortaç uğurlamamıştı. Boşandıktan sonra da eski eşi ile ilgilenen  ve hastaneye götüren ünlü şarkıcı, Chloe’nin evden ayrılması sırasında da yanında olmamıştı.

Serdar Ortaç, boşandıktan sonra bir süre eski eşi Chloe Loughnan hakkında açıklamalarda bulunmuş daha sonra sessizliğe bürünmüştü. Ünlü şarkıcı, şu sıralar yeniden eski eşini dilinden düşürmüyor.

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu