Serdar Ortaç’tan Chloe itirafı!

Bayramın üçüncü günü Kıbrıs'ta sahne alan Serdar Ortaç, geçen hafta boşandığı Irlandalı model Chloe Loughnan hakkında konuştu. Ortaç, eski eşi için, "Benim hayatımın yarım döneminde gerçek bulduğum bir aşktı. Hala aynı aşkla bağlıyım ona." ifadelerini kullandı...

Takip Et:

Boşanmasının ardından konser takvimine hız kesmeden devam eden Serdar Ortaç, bayramda da çalıştı. Bayramın üçüncü günü Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan ünlü şarkıcı’yı annesi Nesrin Ortaç da yalnız bırakmadı. Sahneye çıkmadan önce magazin muhabirlerinin karşısına geçen Ortaç, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“CHLOE ÖYLE BİR KADIN DEĞİL!”

Boşandıktan sonra Chloe’nin 20 milyon lira değerindeki evini istediği haberleriyle gündeme gelen ünlü şarkıcı konu hakkında “Yok öyle bir şey. Kendi aramızda anlaştık ve kontrat yaptık. Ne ev istedi, ne de başka bir şey. Chloe öyle bir kadın değil” şeklinde konuştu. 

“CHLOE BOŞANDIĞIMIZ İÇİN HASTANELİK OLMADI!”

5 dakika süren boşanma davasının görüldüğü günün önceki akşamı ve aynı gün iki kez hastaneye kaldırılan Irlandalı modelin, boşanmadan bir gün önce haberi olduğu ve bu yüzden sinir krizi geçirdiği iddia edilmişti. Hastanede eski eşinin başında bekleyen Ortaç  konuya “Biz 6 aydır ayrılalım mı ayrılmayalım mı diye konuşuyorduk. En sonunda doğrusunun bu olduğuna karar verdik. Bu kararı Chloe ile birlikte aldık. Hastalanmasının sebebi boşanma değil, midesinden enfeksiyon kapması. Hastaneye götürdüm serum taktılar, iyileşti hepsi bu.” sözleriyle açıklık getirdi. 

“CHLOE’NİN HAKKINI ÖDEYEMEM!”

Chloe Loughnan’ın Cuma günü ülkesine gideceğini söyleyen ünlü şarkıcı, eski eşi ve boşanmaları hakkında şöyle konuştu:

“Bir alışkanlığım vardı tabi hanımımdı sonuçta ama hayat insanlar için böyle… Kaderimiz buymuş, ikimizde üzgünüz tabi birbirimizi çok severek evlendik. Benim hayatımın yarım döneminde gerçek bulduğum bir aşktı. Hala aynı aşkla bağlıyım ona. Sağlık sorunları yaşadığım dönemde de hep yanımda oldu. Onun hakkını hiç ödeyemem”