Serdar Ortaç’tan boşanan Chloe’ye anne tesellisi!

5 yıllık evliliklerin geçen hafta noktalayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çiftinden ünlü şarkıcıyı konserlerinde annesi Nesrin Hanım yalnız bırakmadı. Chloe'nin annesi ise boşanmayı duyar duymaz kızının yanında olmak için İstanbul'a geldi...

Takip Et:

3 yıllık  beraberliklerini 2014 yılında nikah masasına taşıyan Serdar ortaç ve Chloe Loughnan, önceki hafta bir protokol imzalayarak 5 dakika süren davada boşanmıştı. 2019 yılının başından beri haklarında boşanacakları yönünde haberler çıkan çiftin, Chloe’nin Serdar Ortaç’tan gizli bebek aldırması yüzünden boşandığı konuşuluyordu.

ANNE LOUGHNAN KIZINI YALNIZ BIRAKMADI

Dava sonrası magazin muhabirlerinin sorularını el ele yanıtlayan eski eşlerden Chloe, “Severek evlendik, severek boşandık.” açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Davanın gerçekleştiği günün akşamı hastaneye kaldırılan güzel modelin annesi boşanmayı duyar duymaz Irlanda’dan yola çıkıp İstanbul’a geldi.

SERDAR VE CHLOE’Yİ BARIŞTIRMAYA ÇALIŞTI

42 yaşındaki anne Lucy Loughnan, kızı Chloe’yi teselli ediyor. Çifti barıştırmak için de uğraşan anne Loughnan, başarılı olamadı. Anne-kız kısa bir de tatil yaptı. Öte yandan Chloe’nin Serdar Ortaç ile yaşadığı evdeki eşyalarını topladığı da öğrenildi.