Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe’nin yıllardan sonra büyük pişmanlığı!

Geçtiğimiz haftalarda 5 yıllık eşi Serdar Ortaç'tan boşanan Chloe Loughnan'ın Türk vatandaşlığına geçmek için başvuru yapmadığı ve bu durumdan dolayı çok pişman olduğu öğrenildi...

0

2011 yılında beri birlikte olan Serdar Ortaç ve İrlandalı model Chloe Loughnan, 5 yıl önce birlikteliklerini resmiyete taşımıştı. Uzun süredir boşanacakları konuşulan çift hakkında dedikodular doğru çıktı ve ikili 5 dakika süre dava ile sözleşmeli olarak boşandı. Dava sonrası Serdar Ortaç’ın elini tutarak “Severek evlendik, severek boşandık.” açıklamasında bulunan güzel model, ülkesine döndü. Ailesinin yanında moral bulmaya çalışan Chloe’nin Türk vatandaşı olmadığı öğrenilmişti. Chloe, Ortaç’ın şirketinde çalışan olarak görülüyordu. Boşanmanın ardında ünlü şarkıcı, eski eşinin işine son vermişti.

CHLOE’YE TEKLİF YAĞIYOR

Boşanma sonrası magazin gündeminden düşmeyen eski eşlerden Loughnan’a teklif üzerine teklif yağdığı konuşuluyor. Fakat Chloe’nin çalışma izni olmadığı için ünlü model, teklifleri kabul edemiyor. Gelen teklifler sonrası Loughnan, 5 yıllık evliliği sürecinde Türk vatandaşlığı için başvuru yapmadığına pişman oldu. Büyük bir gelirin elinden kaçmasıyla bir kez daha üzüntü yaşayan model, Türkiye’den bir ajansla iş anlaşması yapıp çalışma izni alması ya da yeniden bir Türk’le evlenmesi durumunda ülkede çalışabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here