Serdar Ortaç’ın ‘Chloe’ suskunluğu kısa sürdü!

Geçtiğimiz ay eşi Chloe Loughnan’dan boşanan Serdar Ortaç, bir süredir eski eşi hakkında yorum yapmıyordu. Ünlü şarkıcı, önceki gün yaptığı çarpıcı açıklamalarla kural bozdu…

Takip Et:

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti 3 yıl süren birlikteliklerini 2014 yılında nikah masasına taşımıştı. İkili, geçtiğimiz ay gerçekleşen dava ile anlaşmalı olarak boşandı. Adliyeye beraber gelen ve el ele çıkan çift, dostluk mesjları vermişti. Serdar Ortaç, ‘eski hanım’ dediği Chloe’nin her zaman yanında olacağını söylemişti. Fakat eski eşler boşanma sonrası yaptıkları hamlelerle, açıklamalarına gölge düşürdü. İkili, birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Ayrıca Serdar Ortaç, Chloe’yi ülkesine dönerken uğurlamaya bile gitmedi.

“MAHKEMELER, BOŞANMAK İSTEYENLERİ HEMEN BOŞAMASIN”

Boşanma sonrası birkaç açıklama yaptıktan sonra eski eşi hakkında konuşmama kararı alan Serdar Ortaç, önceki gün Kıbrıs konserinde Chloe hakkında gelen soruları yanıtladı. Ünlü şarkıcı, “Pişman mısınız?” sorusu üzerine şunları söyledi:

“Chloe ile evlendiğim için asla pişman değilim. Onunla geçirdiğim 8 yılın her dakikası helali hoş olsun. Birlikte yaşlanıp ölmek isterdim. Ama olmadı. Boşanmalara acil bir çözüm bulunması lazım. Çünkü tadı kaçtı, suyu çıktı. Aileler bu kadar çabuk yıkılmamalı. Haddime değil, ama fikrim şu yönde; mahkeme boşanmak isteyen çifte, ‘Git bir sene sonra gel’ diyecek. Çünkü çiftler, bir gazla, sinirle karar veriyor. Tabii şiddet ve aldatma vakalarını bunun dışında tutuyorum.”

“HAYATIMDAN ÇIKMIŞ TAKİPTEN ÇIKSAM ÇOK MU?”

Geçtiğimiz hafta Chloe’nin detoks sularını paylaşan Serdar Ortaç daha sonra paylaşımı silmişti. Bu konu hakkında da konuşan Ortaç,  “Eski arşivimdeki bir resmi yanlışlıkla paylaştım. Kızmasın diye de hemen silmedim, bekledim.” dedi.

Boşandıktan sonra sosyal medya hesabında bir temizliğe giden Serdar Ortaç, güzel modeli takip etmeyi bırakması hatırlatılınca ise “Hayatımdan çıkmış, takipten çıksam çok mu? Sosyal medyadan göndermeler yapmam. Instagram’ı hayatıma giren hiçbir kadına gönderme yapmak için kullanmam. Ben o yaşları geçtim.” şeklinde konuştu.

“KADINLAR ŞÖHRETİME GELMESİN!”

Son olarak yeniden evlenip evlenmeyeceği sorulan Ortaç, bu soruya “Neden olmasın? Ama bir kadın şöhretime, ‘Ortaç’ soyadıma gelecekse hiç gelmesin.” Yanıtını verdi.