Serdar Ortaç’ın Chloe sessizliği!

Önceki gün Arto ile Bebek'te bir mekanda buluşan Serdar Ortaç, çıkışta eski eşi Chloe ile ilgili yöneltilen sorulara cevap vermek istemedi...

Takip Et:

Önceki akşam Arto ile bir mekanda yemek yiyen Serdar Ortaç, çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. “İyiyim, kötü bir şey yok.” diyerek konuşmaya başlayan ünlü şarkıcı, ‘Ayrılık sonrası yeni şarkılar gelir mi?” sorusuna Ortaç, “Tabi hepimiz üzüldük. Ama şarkı yapmaya devam ediyorum. Zaten şarkılar çıkıyordu, yine çıkar.” yanıtını verdi.

SERDAR’DAN CHLOE SORULARINA CEVAP YOK

Kendisini Harbiye konserinde izlemeye gelen Arto’nun konser sırasında “İyi ki boşandı” şeklinde konuştuğu bir video yayınladığı hatırlatılan Serdar Ortaç, görmediğini söyleyerek, konuşmak istemedi. Ünlü şarkıcının keyifsiz halleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Annesi Nesrin Ortaç’ın “Çocuk olmaması daha iyi oldu. Çocuk olsaydı daha üzücü bir durum olurdu” şeklinde yaptığı açıklama da kendisine sorulan Ortaç, “Annem ne derse onun fikri, saygı duyarım.” dedi.

“ÜZÜCÜ BİR DURUM”

“Aşka tövbe mi ettiniz?” sorusuna da cevap vermek isteyen şarkıcı, sağlık sorunları ile mücadele eden kardeşi Serkan Ortaç hakkında “Üzücü bir durum ama daha iyiye gidiyor. Ben de gidip göremiyorum. Göremediğimde de mutsuz hissediyorum kendimi.Ama daha iyi olacak.” açıklamasında bulundu.