Magazin

Serdar Ortaç’a konuşma yasağı!

Serdar Ortaç dün akşam Ataşehir’de bir mekanda sahne aldı. Ortaç, sahne evveli gazetecilerin sorularını cevapladı.

Anadolu Yakasının en hoş mekanında sahne aldığını dile getirerek sözlerine başlayan Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür’ün işleri dolayısıyla bu programına gelemediğini dile getirirken ‘Onda kendi gençliğimi bakıyorum. Çok hoş besteler yapıyor. Çok gayretli ve azimli. Allah nazarlardan gizlesin’ ifadelerini kullandı.

CHLOE KONUŞMAK SERDAR’A YASAK…

Daha Önceki eşi Chloe Loughnan ile alakalı tüm sualleri duruşmaca verilen konuşma yasağı dolayısıyla cevapsız bırakan zaferli sanatçı, ‘Malesef kendisi ile alakalı hiç bir suale cevap veremem.
VEFATTAN KORKMUYORUM…”

Azerbaycan’da kendisi ile alakalı çıkan vefat söylentilerine ‘Bir gün muhakkak can vereceğiz. Ne gün olduğu belirli değil. Hoş ve günahsız yaşadım. Hiç başkaldırı etmedim.’ sözleri ile değerlendiren Ortaç vefattan korkmuyorum dedi.

“BENİM KAFAM ERMEZ, DEVLETİN BİR BİLDİĞİ VARDIR…”

Pandemi sebebiyle tiyatro başta olmak üzere bazı sanat dallarında yaşanan açmazları ve müzisyenlerin yaşadığı kasvetleri de kendi penceresinden değerlendiren zaferli popçu, ‘Bir sürü sektör yara aldı.
Ama devletin bir bildiği vardır, benim kafam ermez o işlere. Tam dünya bu pandemiden ciddi anlamda etkilendi. Restaurantlarda dahi sırça paravanlar çekildi masalar arasına insanların ağızlarından yanlışlıkla bir şey atlamasın diye.’ diyerek vaziyet tespiti yaptı.

SERDAR ORTAÇ’IN SOSYAL MEDYA REÇETESİ

Sosyal medyayı da yakından takip ettiğini dile getiren Serdar Ortaç kendisini tenkit etenleri kavrayışla karşıladığını açıklarken ‘Bana yandaş diyorlar.
Yalnızca Cumhurbaşkanını beğeniyorum. Bazen bunlarla başa çıkmak için ilaç alıyorum, unutuyorum, uyuyorum. İşime eforuma ve sıhhatime bakıyorum. Benim sıhhatimden başka düşüncem yok artık. Yürüyemiyordum öğreniyorsunuz. Rabb’ime şükrediyorum ayaktayım.’ sözleriyle de tenkitlere karşı reçetesini verdi.

“ELBETTE İSTERİM BİR TANE DAHA SERDAR OLSUN…”

Son olarak baba olma tutkusunu da dile getiren Ortaç, ‘Kaç yaşına geldim nasip olmadı.
Ortaç, sahnesini beğeniler eşliğinde noktaladı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu