Magazin

Serdar Ortaç’a ayrılık yaramadı!

Son dönemde ayrılık, boşanma gibi tatsız haberlerle magazin gündeminden düşmeyen Serdar Ortaç, bu kez kumar oynadığı iddiası manşetlerde. İddiaya göre; önceki haftalarda Kıbrıs’ta konser veren ünlü şarkıcı, yavru vatana gider gitmez soluğu konser verdiği otelin casinosunda buldu. 5 yıllık eşi Chloe ile evlenmeden önce kumar oynadığı bilinen Serdar Ortaç, boşandıktan kısa bir süre sonra yeniden kumar batağına düştü. Daha öncede kumarda para kaybeden Serdar Ortaç’ın bu kez 120 bin dolar kaybetti. Ortaç’ın kumar borcunu otelde 4 kez konser vererek kapatacağı öğrenildi.

KUMAR, MADDİ DURUMUNU BOZDU

Uzun yıllardır kumar tutkusu olduğu bilinen Serdar Ortaç, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamayla kumarda çok para kaybettiğini söylemişti. İlişkilerinin başında eski eşi Chloe ile kumar yüzünden kavga ettikleri bilinen Serdar Ortaç, o dönem eşi olan Chloe’ye söz vererek kumar oynamayı bırakmıştı. Ortaç, Chloe’den boşanır boşanmaz kumar oynamaya yeniden başladı. Boşanma sürecinde maddi durumun kötü olduğu haberleri ile gündeme gelen ünlü popçunun maddi durumunun son dönemde daha da kötüleştiği konuşuluyor.

Sosyal medya hesaplarının kullanmayı bırakarak müzik çalışmalarına yönelen Serdar Ortaç, konserlerin yanı sıra birçok şarkıcıya verdiği besteleri ile de biliniyor. Bu zamana kadar sattığı şarkılardan da milyonlarca lira kazanan ünlü şarkıcı, boşanmadan birkaç hafta önce Chloe’nin kendisinden şikayetçi olduğunu anlatmıştı. Tutumlu olmadığı ve çok harcama yaptığı için güzel modelden uyarı alan Ortaç, o dönem eşi ile ortak hesap açtıklarını ve Chloe’nin izni olmadan para çekemediğini söylemişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu