Magazin

Serdar Ortaç ve Ebru Gündeş küslüğünde Demet Akalın detayı!

“Bir zamanlar çok sıkı dost olduğun Ebru Gündeş’le görüşüyor musunuz?” sorusunun üstüne Serdar Ortaç, Ebru Gündeş ile aralarını Demet Akalın’ın bozduğunu söyleyerek “5 yıl önce Çeşme’de Demet Akalın’la sohbet ediyorduk, Reza Zarrab tutuklanmıştı. Demet dedi ki “Ebru’yu arayıp geçmiş olsun dedin mi?” Ben de “Daha bugün tutuklandı. Bir gün geçsin, ne olduğunu anlayalım, yarın ararım” dedim ve o konu öyle kapandı. Aylar sonra Demet, Ebru’ya “Aman Reza içeri girdi, ben neden Ebru’yu arayayım” demişim gibi aktarmış. Ebru da bu denilene inanıp o günden beri yüzüme bile bakmadı. “Merhaba” desem selamımı almıyor. O yüzden o arkadaşlık çöpe gitti.”şeklinde konuştu.

“Şimdi daha çok ayakkabın ve çantan olsa nereye gideceksin, giyeceksin?” sözlerine Demet Akalın‘ın “Herkes bütçesine göre harcar. Kumarda giden evler, villalar zamanında virüs yoktu” karşılığını vermesi hatırlatılan Serdar Ortaç, “Ben ona demedim ki, kendime söyledim. “Öküz kadar paran olsa nereye gideceksin?” dedim kendime. Ama Demet bel altı vurdu. Sana ne benim kumarımdan. Ben kazandım; bin 500 tane eser yazarak. Kumar oynadım, eşeklik ettim ve kaybettim. Bu lafın üzerine ne diye konuşuyorsun ki… Kimseye kızmam, kızmadım. 30 senelik müzik yaşantımın ilk fırçasını şu an atıyorum.” ifadelerini kullandı.

Maddi durumunun kötü olduğu ve eski eşi Chloe’nin nafakasını dahi ödeyemediği iddiasına ise Ortaç, “Hayır, param bitmedi. Allah’a şükür evim, arabalarım, 2 bin TL değerinde bisikletim var. Bir aydır evden çıkmayıp sürekli şarkı yazıyorum. Bir sürü bestem var. Ben öldükten sonra “Bilsem Ki” şarkımın telifiyle yedi sülalem geçinir. Çünkü tam 18 milyon kez indirilmiş. 380 milyon kez de dinlenmiş üst üste. Yani para konusunda bence Serdar Ortaç’ın ismi yeter. Acınacak halde değilim. Yarın bir reklam teklifi gelir, hiç belli olmaz bu işler. Yani toparlanır. Annemle nasıl konuşuyorsam Instagram canlı yayınlarında da aynı öyle konuşuyorum.

Taksitlerle toplam 1 milyon TL ödeyeceğim. Chloe, “Bugün varsa bugün, seneye olursa seneye öde. Ben o parayı helal ettim” dedi. Kız benden ayrılırken 300 bin TL istedi. O da İrlanda’da bir ev kiralayıp yeni hayat kurmak için… 1 milyon TL’yi ben vermek istedim. Ama taksitlere böldüm. Kıza laf etmesinler, kötü de görmesinler.” yanıtını verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı