Magazin

Serdar Ortaç ve Chloe’den boşanma sonrası ilk açıklama! “Severek boşandık!”

2014 yılında evlenen Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan, az önce gerçekleşen dava sonrası boşandı. Beykoz Adliyesi’nde gerçekleşen davaya birlikte gelen Ortaç ve Loughnan, boşanma sonrası konuşacaklarını söyleyerek adliyeye giriş yaptı. Serdar Ortaç’ın keyifsiz hali dikkat çekerken, dava kısa sürede görüldü ve çift boşandı.

“EVLİLİĞİMİZİ YÜRÜTEMEDİK!” 

Dava sonra basının karşısına birlikte çıkan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, magazin muhabirlerinin sorularını el ele yanıtladı. “Yürütemedik evliliğimizi, olmadı. Karşılıklı anlaştık. Anlaşarak boşandık.” diyen ünlü şarkıcıdan sonra konuşan Irlandalı model ise “Severek evlendim, severek boşandık. Onu çok seviyorum, her zaman seveceğim. Ama maalesef olmadı.” açıklamasında bulundu.

“KARŞILIKLI OLARAK ANLAŞTIK!”

“Birbirinize karşı bir talebiniz oldu mu?” sorusuna yanıt veren Serdar Ortaç, imzaladıkları protokolün detaylarını vermeyerek “Karşılıklı olarak anlaştık. Aramızda anlaştık. Avukatım Esennur Ezgi’nin hazırladığı protokolü imzaladık.” ifadelerini kullandı.

İHANET İDDİALARINI YALANLADILAR

Çıkan ihanet haberlerinin sorulması üzerine ise Ortaç “Yok, hayır” diyerek iddiaları yalanlarken Loughnan ise “Herhangi bir sıkıntı yaşamdık, sadece olmadı.” dedi. “Aynı evde yaşamaya devam edecek misiniz?” şeklinde gelen bir soruya “Şu an hiçbir şey belli değil” yanıtını veren Ortaç, “O çok iyi bir insan her zaman arkadaşım, dostum olacak. Kısmet değilmiş.” diyerek evrak işleri için adliyeye geri döndü.

HASTANEYE HAMİLELİK TESTİ İÇİN Mİ GİTTİLER?

Dün akşam saatlerinde hastanede görüntülenen çiftten Serdar Ortaç kendisinin MS hastalığı için kan verdiğini eşinin ise hasta olduğu için serum taktırdığını söylemişti. Chloe Loughnan’ın boşanma öncesi hamile olmadığına dair yapılması gereken testi yaptırdığı iddia edilmişti.

 

 

 

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu