Magazin

Serdar Ortaç mali kriz yaşıyor!

Evlilikleri ile olduğu kadar boşanmalarıyla da olay yaratan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Önce Chloe’nin Serdar Ortaç’tan habersiz çocuk aldırdığı ve çiftin bu yüzden boşandığı iddia edilmişti. Son iddiaya göre ise; ünlü şarkıcı, Chloe’ye 1 yıl daha evli kalabilmek için 500 bin lira teklif etti.

CHLOE’YE TAZMİNAT ÖDEMEK İÇİN KREDİ ÇEKTİ

Önceki haftalarda gerçekleşen boşanma öncesi protokol imzalayan ikiliden Serdar Ortaç’ın sözleşmeye göre, eski eşine 1 milyon lira tazminat ödemesi gerekiyordu. Bu tutarın 400 bin lirasını kendi veren Ortaç’ın kalan 600 bin lira için kredi çektiği öne sürüldü. Çektiği krediyi her ay 25 bin liralık taksitlerle geri ödeyecek olan Serdar Ortaç’ın ekonomik kriz yaşadığı iddia edildi.

CHLOE’NİN GİDİŞİ SERDAR’IN UMURUNDA OLMADI

Chloe, cuma günü annesi Lucy Loughnan ile ülkesi Irlanda’ya döndü. Serdar Ortaç, eski eşini uğurlamazken, Ortaç’ın şoförü güzel model ve annesi ile ilgilendi. Loughnan’ın çok üzüldüğü ve ağladığı öğrenildi. Ayrıca boşanmayı davadan birkaç gün önce öğrenen Chloe’nin davanın görüldüğü akşam sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırıldığı öne sürülmüştü.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu