Serdar Ortaç mahkemeye koştu!

Serdar Ortaç, 2 ay önce boşandığı Chloe Loughnan'a evlilikleri hakkında konuşmaması için karar aldırdı...

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan arasında gün yüzüne çıkmamış bir kriz olduğu uzun süredir konuşuluyordu. Ağustos ayında boşanan çift, mahkeme sonrası dostluk mesajları verse de karşılıklı hamleler ile aralarında soğuk rüzgarlar estiğini gözler önüne sermişti.

CHLOE KONUŞURSA 100 BİN LİRA ÖDEYECEK

Serdar Ortaç’ın son hamlesi krizin büyüdüğünü gösterdi. Ünlü şarkıcı, mahkemeye başvurarak eski eşi Chloe Loughnan’a konuşma yasağı aldırdı. Eski hanım dediği İrlandalı modelin Serdar Ortaç ile evliliği hakkında konuşması artık yasak. Eğer Chloe bu yasağı delerse 100 bin lira ödemek zorunda kalacak. Aynı zamanda artık Serdar Ortaç da eski evliliği hakkında konuşamayacak. Aynı şartlar ünlü şarkıcı için de geçerli.

8 yıl önce ilişkilerine başlayan ilişkilerini 2014 yılında nikah masasına taşıyan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan’ın mutluluğu 5 yıl sürdü ve çift anlaşmalı olarak boşandı. Anlaşma protokolünde geçen maddeler basına açıklanmadı. Boşanma sonrası Chloe, Serdar Ortaç ile birlikte yaşadığı evi boşaltarak bir süreliğine ülkesi İrlanda’ya dönmüştü. Ünlü şarkıcı, eşi evini boşaltırken Chloe’nin yanında olmamış ve eski eşiyle şoförü ilgilenmişti.

Serdar Ortaç,boşanma sonrası sosyal medya hesabında geniş çaplı bir temizlik yapmıştı. Ortaç, eski eşini takip etmeyi bırakmıştı. Bu hamleden günler sonra Chloe’i de Serdar Ortaç’ı takip etmeyi bırakmıştı. Boşanmadan sonra güzel model hakkında bir süre açıklamalarda bulunmuş daha sonra konuşmama kararı almıştı. Serdar Ortaç’ın son hamlesiyle birlikte artık iki taraf da evlilikleri hakkında istese de konuşamayacak.