Magazin

Serdar Ortaç “Konuşamam Yasak Var”

Son günlerde sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve verdiği müzakerelerle isminden söz ettiren Serdar Ortaç evvelki akşam Ataşehir’deki bir mekanda sahne aldı. Beğenilen şarkıcı konserden evvel gazetecilerin sorularını cevapladı.


Serdar Ortaç kimdir?

Serdar Ortaç “Konuşma Yasağı Var”

Daha Önceki eşi Chloe Loughnan ile alakalı tüm sualleri cevapsız bırakan Ortaç “Malesef kendisi ile alakalı hiçbir suale cevap veremem.
Ne gün olduğu belirli değil. Hoş ve günahsız yaşadım. Hiç başkaldırı etmedim. Vefattan korkmuyorum” sözleri ile cevap verdi.

Daha önceki zamanlarda verdiği mülakat ile çok konuşulan Serdar Ortaç kendisine gösterilen tepkilere şu cümlelerle cevap verdi; “Bana yandaş diyorlar. Ben yandaş filan değilim. Yalnızca Cumhurbaşkanını beğeniyorum. Bazen bunlarla başa çıkmak için ilaç alıyorum, unutuyorum, uyuyorum. İşime eforuma ve sıhhatime bakıyorum.
Yürüyemiyordum öğreniyorsunuz. Rabbime şükrediyorum ayaktayım.”

Baba olmak istediğini her fırsatta dile getiren şarkıcı “Kaç yaşına geldim nasip olmadı. Elbette isterim bir tane daha Serdar olsun.” dedi.Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür’ün  işlerinden dolayı konserine gelemediğini açıkladı ve , “Onda kendi gençliğimi bakıyorum. Çok hoş besteler yapıyor. Çok gayretli ve azimli. Allah nazarlardan gizlesin” diyerek ilave etti.

Lider Olarak Bir Tek Erdoğan Var

Serdar Ortaç önceki günlerde bir gazeteye verdiği mülakat ile çok konuşulmuştu.
Sosyal medyada karşılar tarafından linç edildim. ‘Buna bir daha reklam vermeyin’ diye paylaşım yapanlar dahi oldu. Ne istiyorsunuz ekmek paramdan? Sırf düşüncemi dile getirdim diye böyle de yapılmaz. Benim ofisimi bakıyorsun, duvarımda Atatürk’ün resmi var. Ona olan sevgim ve hürmetim baki… Atatürk; cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder. Cumhurbaşkanımızı da hem şahsiyetinden, hem de icraatlarından, hem de siyasetlerinden dolayı çok hoşlanıyor ve takdir ediyorum.
Bunda Erdoğan’ın katkısı çok. Kusura bakmasın kimse ama şu anda Türkiye’de lider olarak bir tek Erdoğan var bana göre. Dünyada da bir-iki liderden biri. Bu benim düşüncem. Herkesin görüşüne de, tenkidine de hürmet dinliyorum. Türkiye’ye çok ehemmiyetli yatırımlar yaptı, yapmaya da devam ediyor. Mesela Kanal İstanbul’u destekliyorum, mükemmel bir proje.

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu