Serdar Ortaç isyanlarda!

Boşandıktan sonra magazin gündeminden düşmeyen Serdar Ortaç, hakkında çıkan haberlere ve yapılan yorumlara tepki gösterdi...

Takip Et:

Hemen hemen her gün özel hayatı ile ilgili yeni bir iddiaya konu olan Serdar Ortaç, önceki gün Bebek’te bir restorandaydı. Ünlü popçu, mekan çıkışı kendisini bekleyen magazin muhabirleri ile sohbet etti. Sitemlerini teker teker sıralayan Serdar Ortaç, Instagram hesabını neden kullanmadığını da açıkladı. Sosyal medyada kendisi hakkında yapılan asılsız haberleri gördüğünü ifade eden Ortaç, bu yüzden Instagram’la arasına mesafe koyduğunu anlattı. Sevgilisi olmadığı halde bir kişinin sevgilisi olarak ilan edilmesinden de şikayetçi olan Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında yapılan haberlerin de kendisini rahatsız ettiğini söyledi.

SUSKUNLUĞUNU BOZDU!

Bir süredir eski eşi Chloe Loughnan ve evliliği hakkında konuşmayan Serdar Ortaç, ünlü modelle ilgili yöneltilen bir soruya bu kez cevap verdi. Chloe’nin genç olmasına rağmen her şeyi hesaplayarak hareket ettiğini belirten Serdar Ortaç, ünlü model hakkında güzel dileklerde bulunarak röportajı sonlandırdı.

Geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç’ın kumara yeniden başladığı iddia edilmişti. Uzun yıllardır kumar oynadığı bilinen Ortaç’ın evlendikten sonra Chloe ile kavga ettiği için kumar oynamayı bıraktığı biliniyordu. Ünlü şarkıcının İrlandalı modelden boşanır boşanmaz kumar oynamaya yeniden başladığı ve 120 bin dolar kaybettiği konuşuluyor. Konser vermek için gittiği Kıbrıs’ta kumar oynayan Ortaç, 120 bin doları ödeyebilmek için 4 konser verip herhangi bir ücret almayacak. Son yıllarda MS hastalığı ile mücadele eden Serdar Ortaç’ın yeniden kumar oynamaya başladığı iddiası sevenlerini üzdü.