Magazin

Serdar Ortaç, Chloe’yi yalnız bıraktı!

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti, 2011 yılında başlayan beraberliklerini 2104 yılında resmiyete taşımıştı. Yılın başından beri boşanacakları haberleri ile magazin gündemine gelen ikiliden Chloe’nin ünlü şarkıcıdan habersiz bebek aldırdığı iddia edilmişti.

CHLOE IRLANDA’YA DÖNDÜ

5 dakika süren boşanma sonrası basının karşısına el ele çıkan Serdar ve Chloe, dostluk mesajı vermiş ve ihanet iddialarını da yalanlamıştı. Boşanmanın gerçekleştiği günün akşamında hastanelik olan güzel model, önceki günlerde ülkesi Irlanda’ya döndü.

“BOŞANIN ARDINDAN 3 KİLO VERDİM, ÇOK ÜZGÜNÜM”

Annesi Lucy Loughnan ile eşyalarını toplayıp 10 bavulla evden çıkan Chloe’i evden ayrılırken Ortaç’ın uyuduğu ve ünlü modelle Serdar Ortaç’ın şoförünün ilgilendiği öğrenildi. Chloe’nin yakın çevresine “Boşanacağımı bile bilmiyordum. Öğrenince hastanelik oldum, 3 kilo verdim. Çok çok üzgünüm. Serdar beni yolcu etmeye ne yazık ki gelmedi. Canı sağolsun. Bir daha ne zaman dönerim bilmiyorum. Annem, babam, dostlarım toparlanmam için yoğun çaba harcıyor.” şeklinde konuştuğu iddia edildi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu