Magazin

Serdar Ortaç, ‘Chloe’ sessizliğini bozdu!

8 yıl önce tanışıp birliktelik yaşamaya başlayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 5 yıl önce ise evlenmişti. Aralarında 22 yaş olan çiftin evliliği geçtiğimiz ağustos ayında son buldu. Uzun süredir boşanacakları konuşulan Ortaç ve Loughnan, her seferinde bu iddiayı yalanlasa da kaçınılmaz son yaşandı. Kısa süren dava sonrası dostluk mesajları veren eski eşler, daha sonra evleri ayırdı. Chloe, bir süre kendini toparlamak için ülkesi İrlanda’ya döndü. Ardından eski eşler birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bırakarak ‘dostluk kısa sürdü’ yorumlarına sebep oldu.

Önceki günlerde Türkiye’ye dönen Chloe, bir iç çamaşırı markasının etkinliğinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Güzel model, bir daha evlenmeyi düşünmediğini söyledi.

CHLOE’NİN REKLAM ÜCRETİNDE İNDİRİM YOK ARTIŞ VAR

Boşanma sonrası konser takvimine hız kesmeden devam eden Serdar Ortaç, önceki akşam bir mekanda sahneye çıktı. Ortaç, sahne öncesi gazetecilerle sohbet etti. Ünlü şarkıcı, eski eşi Chloe hakkında konuşmama kararını bozarak açıklamalarda bulundu. Chloe Loughnan’ın sosyal medyada yaptığı reklamlarda aldığı ücrette indirime gittiği yönünde çıkan haberleri yorumlayan Ortaç, “Chloe’nin boşanınca aldığı ücretlerin düşmesi mantıklı değil, artmış olması lazım.” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde genç bir kadınla fotoğrafları basına yansıyan Serdar Ortaç o konuya da açıklık getirdi. Kadının sevgilisi olmadığını söyleyen ünlü şarkıcı, ‘Serdar Ortaç’ın yeni sevgilisi’ şeklinde başlık atan gazetecilere sitem etti. Ortaç, yeni boşandığını hatırlatarak şu an hayatında kimsenin olmasını istemediğini belirtti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu