Magazin

Serdar Ortaç ayrılık sonrası ilk kez konuştu!

Geçtiğimiz günlerde kendisi gibi şarkıcı olan Seçil Gür ile ayrıldığını Instagram hesabından  “Daha önce haberlere de yansıyan ilişkim karşılıklı anlaşmazlıklar sebebiyle bitmiştir.” sözleriyle duyuran Serdar Ortaç‘ın ardından Seçil Gür “Ayrıldığımızı ben de story’den öğrendim. Hastaneden döndüğünde Serdar’ın evine gittim, kapıda konuştuk. Bana ayrıldığımızı söyledi. Sanırım hastalık yüzünden kötü bir ruh haliyle konuşuyor. Hastalığının neden olduğu psikolojik durumla o story’leri atıyor. Hastalığı ruh halini etkilemiş” açıklamasında bulunmuştu.

Serdar Ortaç ayrılmaları hakkında şunları söyledi: “Yok, anlaşamadık bitmesi gerekiyordu. Seçil ayrılığı story’den öğrendim demiş. Ben story’e evet anlaşamadığımızı yazdım. Asla kötü günümde yalnız bırakmadı.”

Koronavirüs testi yaptırmak için hastaneye yalnız giden Ortaç “Ben hastaneye sabah ateşlenip tek başıma taksiyle gittim, herkes uyuyordu. Yanımda kimse yoktu, Seçil de yoktu. Seçil zaten bende değildi o gün.” şeklinde konuştu. Ünlü popçu eski eşi Chloe Loughnan‘ı kıskandırmak için Seçil Gür ile birlikte olduğu iddiası hakkında ise “Kıskandırma projesi değil. Eski eşimi neden kıskandırayım. Her şeyi unuttum, kendimi düşünüyorum.” dedi.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı