Magazin

Serdar Ortaç aşk sarhoşu: Bekarlık akıl işi değil!

Serdar Ortaç, 14 Şubat Sevgililer Günü özel konserini Ankara’daki bir otelde verdi. Repertuarında dünden bugüne en sevilen şarkılarına yer veren Ortaç, kendisini izlemeye gelen müzikseverlere unutulmaz bir sevgililer günü yaşattı.

SEVGİLİLER GÜNÜNDE AŞK İTİRAFI!
Geçtiğimiz aylarda Chloe’den boşanan Serdar Ortaç şu sıralar aşk hayatında istikrarı yakalamaya çalışıyor. Chloe’nin adının aşk dedikodularına karışmasının ardından atağa geçen ünlü popçu “Kalbim dolu” diyerek eski eşine adeta nispet yapmaya başladı!

REKLAM AŞKI İDDİALARINA ALDIRMIYORLAR!
Ankara’daki sahne programında hem sevgililer gününü, hem de yaş gününü kutlayan Serdar Ortaç, “Kalbim boş değil, görüştüğüm biri var. Çok heyecanlıyım, her şey kısmet.” dedi. Bilindiği üzere, Serdar Ortaç düet yaptığı Seçil Gür isimli bir şarkıcıyla duygusal bir birlikteliğe başladığını itiraf etmişti. İkilinin peş peşe gelen açıklamalarının ardından “Reklam aşkı” yorumları yapılmış, Seçil Gür ise “Hayat standartlarım oldukça yüksek, reklam yapmaya ihtiyacım yok.” diyerek şaşırtmıştı.

SERDAR’A YAŞ GÜNÜ SÜRPRİZİ!
Aynı gece yaş günü sürprizi yapılan Serdar Ortaç’ın pastasında “Bekarlık sultanlık mıdır?” yazması üzerine Ortaç’ın cevabı “Bekarlık sultanlık değildir, bekar olmak akıl işi değil!” şeklinde oldu.

Serdar Ortaç’ın doğum gününe özel hazırlanan bir videoda ise, ünlü popçunun yakın dostlarının mesajları yayınlandı. Fatih Ürek, Bülent Serttaş, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Coşkun Sabah, Sera Tokdemir ve Mesut Yar gibi isimlerin bulunduğu video, Ortaç’a duygusal anlar yaşattı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu