Magazin

Seray Sever gözlerini eski sevgilisi Hakan Altun’dan alamadı!

Magazin dünyasının unutulmaz aşıklarından Hakan Altun ve Seray Sever, 15 yıl önce fırtınalı bir aşk yaşamıştı. 2004 yılında ayrılan Altun ve Sever’in ayrılığına sebep olarak Hakan Altun’un adının Ebru Gündeş ile anılması gösterilmişti. Çıkan dedikodular sonrası Seray Sever, Hakan Altun ile ilişkisine nokta koymuştu. Hakan Altun ayrılıktan yıllar sonra verdiği röportajlarda Seray Sever’i hala sevdiğini ve birçok şarkısını ona yazdığını dile getiriyordu.

Eski aşıklar önceki akşam gerçekleşen bir ödül töreninde pişti oldu. Hakan Altun’un kameralara poz verdiği anlarda Seray Sever’in 5 metre uzağında Altun’a bakarken fotoğraflanması geceye damga vurdu. Keyifli halleri ile dikkat çeken Altun ve, gözlerini eski aşkından ayıramayan Sever’in o hallerini görenler “Aşk bitmemiş” yorumlarında bulundu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu