Medya

SENİ KİMLER ALDI DİZİSİNE SERHAN YAVAŞ DAHİL OLDU!

Çekimleri devam eden ve merakla beklenen ‘‘Seni Kimler Aldı’’ dizisine Serhan Yavaş dâhil oldu.

 

Atv ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan Seni Kimler Aldıdizisinin başrollerini Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı ve Serhan Yavaş paylaşıyor.

 

İddialı kadrosuyla dikkat çeken dizide; Ülkü Duru, Yıldız Kültür, Funda İlhan, Ahmet Saraçoğlu, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Haldun Boysan, Ayşe Tunaboylu yer alırken bu dev kadroya Evren Erler, Edip Tepeli, Sibel Ergün, Yiğit Koçak ve Su Dura eşlik ediyor…

 

Yapımcılığını Pastel Film Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yaptığı, yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaryosunu Pınar Uysal ve Yazım Ekibinin (Tufan Bora, İbrahim Güler, Erdal Bektaş) yazdığı ve öykü sahibi-senaryo süpervizörü Esin Gök’ün olduğu ‘‘Seni Kimler Aldı’’ çok yakında Atv ’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor…

 

SENİ KİMLER ALDI DİZİSİNİN KONUSU NE?

 

Bir Aşk ve İntikam Hikâyesi: Zehra, annesi Aynur’la birlikte, İstanbul’un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır.

 

Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahttı Barış’a âşıktır. Barış da Zehra’ya karşı duygularını fark eder.Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir.

 

Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesiCahide, Barış’ı sadece Zehra’dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat’tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu