Şener Şen hayranlarına müjde, Zengin Mutfağı sahneye dönüyor

Takip Et:
Şener Şen hayranlarına müjde, Zengin Mutfağı sahneye dönüyor
Şener Şen hayranlarına müjde, Zengin Mutfağı sahneye dönüyor

Akılda oyuncu Şener Şen’i seneler sonra tekrar tiyatro sahnesine döndüren, DasDas’ın methiyeler toplayan oyunu ‘Zengin Mutfağı’ İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından asıllaştırılan ‘Sahnede Bir Hayat’ aktiviteyi kapsamında Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda tiyatroseverlerle buluşacak.

Her biri 40 seneden uzun zamandır tiyatro sahnelerinde bizlerle buluşan akılda oyuncular, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından asıllaştırılan “Sahnede Bir Hayat” tiyatro gösterimleri kapsamında Ekim ayı süresince, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnede olacak.

Kadrosunda büyük akılda Şener Şen’in yanı sıra Gizem Ergün, Onay Kaya, Uğur Arda Başkan ve Kutay Sandıkçı gibi genç kuşağın kabiliyetli tiyatrocularını buluşturan ‘Zengin Mutfağı’ başladığı günden beri sanatseverler tarafından yoğun alakayla takip ediliyor ve oyunun biletleri haftalar evvelinden tükeniyor.

40 senenin ardından izleyicilere Şener Şen’i tekrar tiyatro sahnesinde izleme fırsatı sunan DasDas prodüksiyonu oyun bu kere 21 Ekim akşamı saat 20.00’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sergilenecek.

Cumhuriyet tarihinde bakılmış en büyük emekçi hareketi olan 15-16 Haziran 1970 vakalarının zengin bir ailenin mutfağına yansımasını mevzu alan, Nitelik Öngören imzası taşıyan ‘Zengin Mutfağı’nın rejisörlüğünü Şener Şen ve Doğu Yaşar Akal üstleniyor.

.