Sen de mi Doğa? Doğa Rutkay yüzünü gerdirdi, takipçileri büyük eleştirdi!

Takip Et:
Sen de mi Doğa? Doğa Rutkay yüzünü gerdirdi, takipçileri büyük eleştirdi!
Sen de mi Doğa? Doğa Rutkay yüzünü gerdirdi, takipçileri büyük eleştirdi!

Magazinn /Ayrıntı – Güldür Güldür Show’da Yeter karakteriyle ekranlara gelen Doğa Rutkay, bu sezon aynı kanalın Çocuktan Al Haberi adlı programının da sunuculuğuna başladı. Oyuncu, sosyal medyayı oldukça etkin kullanan bir ad. İkiz çocukları olan Doğa Rutkay, takipçileriyle de interaktif bir etkileşim içinde çoğunlukla.

Oyuncu, içten, natürel halleri, tecrübelerini paylaşan bir anne olarak söylemleri, pek çok vakayla alakalı yaptığı yorumlarla instagram’da hayli noktaya değinen bir ad.
Verdiği nasihatlere, paylaştıklarına haysiyet ediyorlar.

Hal böyle olunca takipçileriyle de daha dürüst ve içten bir etkileşim yaşıyor oyuncu. Ancak son olarak yaptığı paylaşım, kimi takipçilerinin alakasını sürükleyip sualler sordursa da bazıları da tenkit yapmaya başladılar. Zira Doğa Rutkay, operasyonsuz surat gerdirme işlemi yaptırmış ve bununla alakalı bir video paylaşmıştı.

Oyuncunun natürel halini hoşlanan takipçileri, bu işlemi son derece afaki tespit ederken, 1978 doğumlu başka bir deyişle 41 yaşındaki Doğa Rutkay’ın suratını gerdirmesine de anlam veremediler.

“Daha bu yaşta hiç gereksinim olacağını sanmıyorum. Siz gençsiniz” diyen bir takipçisi gibi birçok takipçisi hiç gereksinimi olmadığını düşünüyor surat gerdirmeye. Bazıları Doğa Rutkay’ı gittiği merkezin reklamını yapmakla tenkit etirken, “Doğallığınız yeterdi Doğa Hanım” diyerek naif bir ifadeyle tenkit etenler de var. Tabii birçok takipçisi de maliyeti soruyor.

İşte Doğa Rutkay’ın o paylaşımı:

Geçtiğimiz hafta  İstanbul Bahçelievler’deki Özel Aile Sağlık Kurumu’nde Dermatolog Dr.
Kısa süre önce duyduğum ve araştırmalarını yaptığım Hifu; başka bir deyişle daha da öğrenilen ismiyle “operasyonsuz yüz germe” işlemi uygulandı yüzüme.

Coşkuluydum en çok da meraklıydım. Dr. Sevgi Hanım’dan aldığım güzel enerjiyle birlikte, tabii ki takipçilerim için hem o anları görüntüledik hem de işlem gerçekleşti.

Merak edenler, yaptırmak isteyenler için genel bilgileri de sizlerle paylaşıyorum:

Hifu; ses dalgaları ile deri altında yeni kollajen’in uyarılması temeline sabreden bir cilt gençleştirme yöntemi.
 3 ay sonra sizlerle cildimi ve yorumlarımı paylaşacağım tabii ki 🙂  İşlem sonrası sosyal yaşamınıza, işinize devam edebiliyorsunuz.

İşlem yaklaşık 35-40 dakika sürüyor, ceddilme gibi yan tesirler yok. Günlük yaşamınıza devam edebiliyorsunuz, işinize gidebiliyorsunuz.

Bir çırpıda anekdotlarımı sizlerle paylaştım. Sağlıkta teknolojinin nimetlerinden ben de yararlandım😬♥️

Tüm merak ettikleriniz için sizlerle adresleri paylaşıyorum:

@ozelailehastanesi @pinarbayramgurler  @sevinchavara
#hifu #hifuyöntemi #agrısız #acısız #ameliyatsızyüzgerme #gençleşme #dogarutkay

 

.