Medya

Sen Çal Kapımı’nın ilk bölüm reyting sonuçları!

FOX TV‘nin uzun süredir tanıtımlarını yaptığı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı 1. Bölümüyle dün akşam ekrandaydı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı ilk bölümüyle izleyicilerden tam not aldı.

Reyting sonuçları merakla beklenen dizi Totalde 4.09 reyting alarak Survivor ve Müge Anlı İle Tatlı Sert’in hemen ardından 3. sıraya yerleşti. Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin uyumu en çok AB grubu izleyicilerini cezbetti. Bu grupta 4.99 reyting elde eden dizi, Survivor’ın ardından günü 2. sırada tamamladı. ABC1 grubunda ise 4.92 reyting ile yine 2. olan Sen Çal Kapımı, bu sonuçlarla birlikte yaz ekranına çok iyi bir başlangıç yaptı.

Sen Çal Kapımı dizisinde holding patronu Serkan ve çiçekçi kız Eda‘nın aşk hikayesini anlatılıyor. Sen Çal Kapımı dizisinin 15 Temmuz Çarşamba ekrana gelecek olan 2. bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Sen Çal Kapımı 2. bölümde Yıldız (Hande Erçel) ile Serkan Bolat (Kerem Bürsin) arasında yakınlaşma yaşanıyor. Serkan, nişanlı taklidi yapmasını istediği Yıldız’ı annesiyle tanıştırıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu