Sen Çal Kapımı ile zirvede ama Hande Erçel’in aklını çelen başka karakterler var

Takip Et:
Sen Çal Kapımı ile zirvede ama Hande Erçel’in aklını çelen başka karakterler var
Sen Çal Kapımı ile zirvede ama Hande Erçel’in aklını çelen başka karakterler var

Magazinn / Ayrıntı – Maria Claire mecmuasının Ekim sayısının misafiri Sen Çal Kapımı dizisinin hoşu Hande Erçel oldu. Kerem Bürsin ile iyi bir dizi çifti olan, geçimleriyle ve enerjileriyle noktaya değinen ikili, dizinin yüksek reytinglerinin de nedeni konumunda.

Hande Erçel, yaşamında kendisini serbest bıraktığı bir dönemi yaşıyor. Ünlü oyuncunun sözleri gerçeğinde şahsi olarak gençlik döneminden olgunlaşma dönemine geçiş yaptığını da anlatıyor.

“Yaşamının nasıl bir dönemindesin?” biçimindeki suale, ünlü oyuncu şu cevabı verdi: “Kendimi serbest bıraktığım günlerdeyim diyebilirim.
Yoğun çalışıyorum deyip üzerinden geçmişim.Bu aralar ne kadar yoğun çalışsam da bana iyi gelen ne varsa yapıyorum. Beni yüksek yakalayan ne varsa… O surattan sevinçli bir dönemdeyim diyebilirim.”

Hande Erçel, oyunculuk dünyasına adım attığından bu yana eğitimini de aksatmadığını anımsattı. Oyuncu, “Sektöre girdiğimden beri eğitimime kesintisiz devam ediyorum. Yok çok uzun, ben de gelişmeye, bilmeye son derece açığım” ifadelerini kullandı.

İleride bir fotoğraf atölyesi açmayı tasarlayan oyuncu, kitap okumayı, animasyonu ve evraksal izlemeyi de çok hoşlanıyor.

Kitap adapte etmelerinin de kendisine zevk verdiğini anımsatan Hande Erçel, “Kitaplardaki karakterlerin inceliği, yolculuğu, derinlemesine düşünülmüş olması beni çok etkiliyor.
Kim öğrenir, bir gün süreyi kazanç ve o bayan karakterler karşıma çıkar da, ben de sınırlarımı güçlerim” ifadelerini kullandı.

.