Sen Çal Kapımı dizisinin başarısının altında yatan gerçek sebep!

Takip Et:
Sen Çal Kapımı dizisinin başarısının altında yatan gerçek sebep!
Sen Çal Kapımı dizisinin başarısının altında yatan gerçek sebep!

Magazinn.com / Ayrıntı – Fox TV ekranında yeni başlayan ve Beyza Şekerci’nin sunduğu Kamera Ardında programı, Sen Çal Kapımı dizisi takımını sette ziyaret etti. Başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin ile görüşme yapan takım, setten de bazı ayrıntılar verdi.

Sen Çal Kapımı, yaz ekranında başlayan ve temennilerin üzerinde zafer elde eden romantik komedi yapımı. Dizide Hande Erçel ile Kerem Bürsin geçimi çok hoşlanıldı ve milyonlarca izleyici de onların enerjileri sayesinde ekran başına geçiyor.

Hande Erçel, “Motivasyonumuz harika.
Zira, çok mutluyuz, şahane çalışıyoruz, çok çalışıyoruz ama çok cümbüşlü olduğu için enerjimiz düşmüyor” diyerek her şeyin iyi gittiğini açıkladı.

Sette çok eğlendiklerini açıklayan Kerem Bürsin de beraber çalıştıkları takımı methetti. Bürsin, “Takımımız harikulade, bence artık herkes öğreniyor takım harikulade ise iş de hoş oluyor, eğleniyoruz” diye konuştu.

Hande Erçel ise takımın zaferinin ekrana da yansıdığını ifade etti.
Doğan, “Reytinglerimiz de çok yüksek galibiyetli, o surattan pek tatlıyız. Çalışması çok sevinçli. Dostlarım da öyle, herkes birbiri ile geçim içinde. İşimizi yapıyoruz diye düşünüyorum” biçiminde konuştu.

Setten görüntüleri videodan seyredebilirsiniz.

.