Medya

Sen Çal Kapımı dizisindeki mantıksız duruma izleyici tepkili!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin 14. yeni kısmı 14 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak. Paylaşılan fragmanlarda bakılan şey, Eda ve Serkan arasındaki aşkın iyi gitmediği. Eda’nın anne ve babasının başına gelenlerde, Serkan’ın ailesinin parmağı var. Ancak Eda henüz bu hakikati öğrenmiyor.

Eda ve Serkan aşkının önüne de işte bu hakikat geçiyor… Bütün bir Yeşilçam filmi havasına dönmeye başlayan Sen Çal Kapımı dizisinde, Serkan ile Eda’nın ayrılıklarının yeisi izleyicilerin üzerine çökmüş gidişatta.
Bir izleyici şu yorumu ile pek çok izleyiciden yardım baktı:

“Anlaşılan daha önceki Yeşilçam senaryolarına geri döndük!! Eda nın ailesinin başına gelen faciadan Serkan neden kendini mesul yakalayıp Eda ile ilişkisini sonlandırma alternatifini biz seyircilere servis yapıyorsun senaryocu? Bütün tersi Serkan ın Eda’ya olan aşkını daha da perçinlesen ve Eda yı ne pahasına olursa olsun yanlız bırakmayan Serkan Bolat karekteri yaratamaz mısın?”

Pek Çok izleyici de Serkan’ın bu reel karşısında Eda’dan bölmek istemesini anlamsız tespit ediyor.
EDA
2. Empati beceriyi
3. Dalgın olma beceriyi
4. Daha Önceki nişanlısı şirkete kimsenin haberi olmadan biri getirdiğinde ona gösterdiği acımayı, kendisini beğenen, kendisi için hayallerini erteleyen bireye de gösterme beceriyi
5. Kalp”

Sen Çal Kapımı dizisinin 13. kısım reytinglerindeki düşüş izleyici alakasının eksilmeye başladığını göstermişti. Dizide Eda ve Serkan karakterlerinin ayrılığı üzerine bir yönelim mi olacak yoksa bir noktada bu iki karakter yine toplanıp aşklarına devam mı edecek?

Gerçeğinde reytinglerin yükselip yükselmeyeceğini de bu ayrıntı tanımlayacak.
Senaryocular ise vakaların üzerine gidip diziyi daha çok uzatma maksadında…

Eğer izleyici alakası eksilmeye devam eder ise, senaryocular yine aşk günlerine dönecektir.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu