Medya

Sen Çal Kapımı dizisinde yeni karar her şeyi değiştirebilir

Çarşamba akşamlarının beğenilen dizilerinden Fox TV’de Temmuz ayından bu yana yayınlanmakta olan Sen Çal Kapımı, zaferli performansı ile göz doldurdu. Geçen hafta azıcık reyting düşüşü yaşasa da dizinin kemik bir izleyici kitlesi bulunuyor.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisini başrolde buluşturan dizide, bu iki adın enerjileri ve zaferli geçimleri de noktaya değinmeye devam ediyor. Sen Çal Kapımı 14 Ekim Çarşamba akşamı 14. kısmıyla ekranda olacak.
Ayrıntıları haberimizde tespit edebilirsiniz.


Eda, Serkan’ın onunla İtalya’ya gideceğini halasına ve dostlarına açıklar. Çok mutlu, çok aşık ve coşkuludur. Serkan ise ailesinin, Eda’nın ailesiyle olan bağlantısını bilir. “Bu benim mesullüğüm, hiçbir şey beni Eda’dan ayıramaz” der ve ailesine karşı çıkar.

Eda’ya daha çok bağlanıp, işi erteleyip Eda’yla baş başa bir gün geçirmek ister. Eda ile aşklarını yaşarken, büroda Serkan’ın yokluğunda programlar topallar, Leyla telefon trafiğinden delirir, bürodakiler panik haldedir.
Tam takımın katıldığı bu yemekte hem cümbüş, hem rekabet hem de çekişmeli anlar yaşanır.

Serkan Eda’ya olan bağlılığını, ona tüm hakikati açıklayarak gösterme kararı alır. Ama bu itiraf Serkan için basit olmayacaktır.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu