Sen Çal Kapımı dizisinde reyting rahatlatmasın, bir hata büyüyü bozabilir

Takip Et:
Sen Çal Kapımı dizisinde reyting rahatlatmasın, bir hata büyüyü bozabilir
Sen Çal Kapımı dizisinde reyting rahatlatmasın, bir hata büyüyü bozabilir

Magazinn / Ayrıntı – Sen Çal Kapımı dizisinde rahatlık bitti, şimdi dikenli bir yol var! Sen Çal Kapımı dizisi, 13. yeni kısmı ile 7 Ekim Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak. Cümbüşlü ve duygu dolu sahneleriyle hayranlarını mutlu etmeye devam eden dizi, yüksek reytingleriyle de göz dolduruyor. 7 Ekim akşamı Kuruluş Osman dizisi geri dönüyor. atv ile Fox TV arasında harikulade bir reyting yarışı da yaşanacak. Bakalım kim kazanacak?

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisi Temmuz ayından bu yana yayınlanan 12 kısımda ehemmiyetli bir performans sergiledi.
Şimdi ise hakikat rekabet dönemi. Kış sezonu tüm diziler için güçlü geçecek. Romantik komedi yapımı Sen Çal Kapımı’nın bu civarda izleyicilerini konsolide edip edemeyeceği de merakla bekleniyor.

Sen Çal Kapımı 13. kısımda noktaya değinen bir ayrıntı var. Serkan ve Eda arasına bir başka karakterin girme ihtimali canlı yakalanıyor. Başka Bir Deyişle onların aşkı her zaman dış müdahalelere açık gibi gösteriliyor. Böylece de coşku unsurunun kaybolmaması kastediliyor.
Ancak eş senaryolarla çoğu zaman dizinin kısa zamanda alakayı kaybettiği de unutulmamalı.

Sen Çal Kapımı dizi hayranları Serkan ve Eda’nın aşklarını da izlemek istiyor. Hem de saf ve natürel bir aşk istiyor… Başka Bir Deyişle Eda ve Serkan arasındaki soğukluklar izleyicileri de diziden soğutabilir. Serkan’ın Efe’yi çekememesi üzerine 13. kısımda bazı sahneler var. Dizinin hayranları ise daha yeni birleşen Eda ve Serkan’ın yine ufalamaları taraftarı değil.

Sen Çal Kapımı senaryo takımı çok dikkatli davranmalı.
Yoksa alakayı bir kaybettiler mi, Çarşamba akşamları seçenek hoş diziler olduğu unutulmamalı.

İşte 7 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak olan 13. kısımdan ilk görüntüler:

.