Sen Çal Kapımı dizisinde izleyiciyi şoke eden itiraf! Finale mi gidiyor?

Takip Et:
Sen Çal Kapımı dizisinde izleyiciyi şoke eden itiraf! Finale mi gidiyor?
Sen Çal Kapımı dizisinde izleyiciyi şoke eden itiraf! Finale mi gidiyor?

Magazinn.com / Ayrıntı – Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolünde oynadıkları dizi Sen Çal Kapımı, yaz sezonunda başlayan romantik komedi dizisi olarak ekranlarda yer almaya devam ediyor. Reytingleri diziyi yeni sezona da taşıdı ve izleyici de bu gidişattan hayli hoşnut. Dizinin durumunu da yeni sezonda reytingler tanımlayacak. Öbür kanallardaki dizilerin de ekrana gelmesiyle Çarşamba akşamında sürat kaybetmeden yoluna devam ediyor.

Dizinin sadece televizyonda aldığı reytingler değil, sosyal medyadaki noktaya değinen bir kitle tarafından takip edilmesi de büyük avantajı.
Fox TV’de ekrana gelen dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan 10. kısmıyla tüm kategorilerde birinci çıkması da zati böyle bir olasılığın şu anda olmadığını gösteriyor.

Ancak izleyici, 11. kısım tanıtımını izlediğinde sosyal medyadan bir kafa karmaşıklığı yaşadığını yorumlarıyla ortaya koyuyor. Çünkü, hemen hemen tüm romantik komedilerde olduğu gibi bir aşk itirafının gelmesi, genelde dizilerin sonlarına doğru yaşanır. İzleyici, o cümleyi dinlemek için aylarca bekler.
Fakat görünen o ki Sen Çal Kapımı dizisi, 11. kısımda izleyenlerini azıcık afallatacak. Çünkü kontratı biten Eda ile Serkan’ın dağılacağı anda dinlenen sözler, izleyenleri çok afallattı.

Yeni kısmın tanıtımında üzüntülü bir veda sahnesi yaşanırken, İtalya’ya gitmek üzere yola çıkan Eda’yı Serkan durduracak ve ona “Eda gitme, sana çılgın gibi aşık oldum” diyecek. Bu cins sahneleri kerelerce kere izleyenler tabii natürel olarak “Dizi final mi yapıyor? Nasıl başka bir deyişle? Hakikat mi bu? Hayat sahnesi olabilir mi?” biçiminde yorumlarla inanamadıklarını ifade ediyorlar sosyal medya yorumlarında.

Görüntülere bakılırsa bunun bir hayal sahnesi olma olasılığı yok gibi.
kısımda bu sözleri Serkan’dan dinleyeceğiz. Ancak izleyici tabii bu sözleri dizinin bütün de son sahnesinde dinleyeceklerini ve vakanın devamının bir sonraki haftaya sarkacağını da hipotez ediyor…

Bakalım bu itiraf Serkan ve Eda’yı olduğu kadar Sen Çal Kapımı dizisini nereye götürecek?

İşte 23 Eylül Çarşamba günü yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı 11. kısım 2. fragmanı:

.