Medya

Sen Çal Kapımı dizisinde felaket, Hande Erçel ve Kerem Bürsin için işler tersine döndü

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Çarşamba akşamları izleyicilerle Fox TV ekranında buluşmakta olan Sen Çal Kapımı dizisinin mükemmel reytingleri artık yok… Dizinin düşüş trendinde olduğu artık netleşti. Kuruluş Osman ve Vefasız dizilerinin başlamasının ardından Sen Çal Kapımı’nın tüm havası yavaş yavaş sönüyor.

Temmuz ayında başlayan ve yaz ekranının en zaferli yapımı olan Sen Çal Kapımı, geçen hafta ciddi bir düşüş yaşamıştı.
Artık reyting elde etmek çok güç. Kerem Bürsin ve Hande Erçel sempatisi ve galibiyetli geçimleri artık daha öncekisi kadar reyting getirmemeye başladı.

Sen Çal Kapımı öykü de izleyicilerin pek beklendikleri gibi gitmiyor. Serkan ve Eda’nın ayrılıkları izleyicilerin içine oturdu belki ama, ekran başında aşk bakmayı daha çok isteyen bir hayran kitlesi olduğunu unutmamak gerekli.

Sen Çal Kapımı dizisi bu hafta da reytinglerde düşüş yaşadı. 7-8 reytinglerde geri gelen dizi 4’lü reytinglerle beraber izleyicilerinin neredeyse yarıya yakınını kaybetmiş gibi duruyor.

Son 2-3 haftada sanki paraşütsüz bir biçimde düşüş yaşayan Fox TV’nin dizisi, çok eforlu dizilerin karşısında romantik komedilerin kısmetinin düşük olduğunu deliller gibi.
olurken, AB grubunda 7. sırada yer aldı.ABC1 grubunda ise yeniden 6.’lık elde etti.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu