Medya

Sen Çal Kapımı Dizisinde Büyük Gelişme Final Bölümü mü Geliyor

Magazinn.com – Fox TV zaferli dizileriyle ad yapmış bir kanal. Bu zamana kadar bir çok zaferli diziye imza atan Fox TV ekranlarında yaz sezonunda izleyiciyle buluşmaya başlayan Sen Çal Kapımı dizisi 10 kısmı geride bıraktı dahi. Ancak 11.. kısım tanıtımlarını izleyenler büyük kafa karmaşıklığı yaşıyor. Çünkü dizinin reytingleri oldukça yüksek. Buna karşın tanıtım videosunda öyle bir sahne var ki, izleyenler, “Sen Çal Kapımı Final mi Yapıyor?” sualini sormaktan kendini alamadı.

Fox TV’nin yaz dizisi olarak yayınlamaya başladığı Sen Çal Kapımı dizisi oldukça zaferli reyting sayılarına erişti.
Sen Çal Kapımı dizisiyle beraber yayınlanmaya başlanan Çatı Katı Aşk, Bay Yanlış gibi diziler olsa da, Sen Çal Kapımı dizisi bu eforlu rakiplerin arasından sıyrılarak yaz sezonunda yayına başlamış en zaferli dizi olma unvanını da kazanmış oldu. Bu gelişmeler ışığında dizinin yeni sezonda da devam etmesine kesin gözüyle bakılırken, 11. kısım fragmanında yer verilen bir kare kafaları karıştırdı.


Aslına bakıldığında Sen Çal Kapımı dizisinin final yapacağı kimsenin usuna gelmezdi.
Sosyal medyada herkes Eda, Serkan aşkını konuşuyor. Her alanda bu denli etkileşim alan bir projenin yeni sezonda da devam edeceğini hipotez etmek için televizyon dehası olmaya gerek yok. Ancak 11. Kısım fragmanındaki itiraf, yorumlara bakılırsa izleyenlerin kafasını oldukça karıştırmış gibi görünüyor.

Romantik komedi dizisi klişesidir.
Kendiliğindene aşklarını içinde yaşarlar ama karşı tarafın bundan bir cinsli haberi olmaz. Bu vaziyetten seyirci de oldukça rahatsız olur. Kimi zaman aşk itirafları bakarız ancak bu bazen düş çıkar, bazense iç ses. Başka Bir Deyişle karşı taraf o beklenen aşk itirafını bir cinsli yapamaz. Saatlerce bakışırlar, gözleri konuşur ancak dudaklardan o sözler bir cinsli dökülmez. İzleyenler aylarca, kısımlarca bekler.

Sen Çal Kapımı Dizisi Bitiyor Mu?

Sen Çal Kapımı dizisi de bir romantik komedi dizisi.
Birbirlerinden nefret eden ikilimizin yolları devamlı kesişti ve bir cinsli ufalayamadı. Buraya kadar aşina olduğumuz senaryo. Ancak 11. kısım fragmanında Serkan’ın dudaklarından dökülen sözlere izleyenler inanamadı. Gerçeğinde herkes Eda ve Serkan arasında yaşanan aşktan haberdar. Ancak ne Serkan ne de Eda bir itirafta bulunmamıştı. Zati bu zamana kadar romantik komedi dizilerinde bu itirafın gelmesiyle beraber dizinin sonu da gelmiş olurdu.

Sen Çal Kapımı dizisinin 11.
Eda ve Serkan büyük bir veda yaşıyor. Eda İtalya’ya gitmek üzere havaalanına giderken Serkan Eda’nın karşısına dikilerek gözlerinin içine bakıyor ve, “Gitme! Sana çılgınlar gibi aşık oldum.” diyor. Bu itiraf romantik dizi klişesine göre finalin yaklaştığının habercisi olsa da, bu denli reyting alan bir dizinin final yaptığı henüz bakılmadı.

Sen Çal Kapımı 11. Kısım Fragmanı

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu