Medya

Sen Çal Kapımı canlı yayınında, Kerem Bürsin yaptığı gafın bile farkında değildi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranında Çarşamba akşamları yayınlanan Sen Çal Kapımı evvelinde, dizinin yıldızları Kerem Bürsin ile Hande Erçel, instagram üzerinden canlı sohbet yapmayı adet haline getirdi. Dizinin galibiyetinde iki ünlü adın hem geçimleri hem enerjileri hem de sosyal medyada sergiledikleri büyük gayretin ehemmiyetli bir tesiri var.

Yeniden sempatik halleri ile büyüleyen ikili, hayranlarından gelen sualleri cevapladı… Canlı sohbet sırasında Kerem Bürsin’in İngilizce olarak argo ifadelerde bulunması da dikkat çekti.
Hande Erçel, partnerinin de çok çikolata yediğini bu canlı sohbette anlattı. Kendisi ise o an için hiç yemediğinden bahsetti.

Kerem Bürsin, “Gönderdiğiniz çikolatalar bize geliyor. Çiçekleriniz de geliyor, armağanlarınız da ayrı geliyor. Teşekkür ederiz” diye konuştu.

Hande Erçel de yoğunluk sebebiyle bu jestlere cevap veremediklerini, ancak hepsini aldıklarını belirterek hayranlarına teşekkür etti.

“Hande’ye daha çok geliyor” diyen Kerem Bürsin, yeniden herkesi tebessümdüren davranışlar sergiledi.
Bu dönemde insanların pek çok desteğe gereksinimi olabileceğini anlatan ikili, alternatifi de hayranlarına iletmiş oldu.

Videodan ikilinin dinç halini seyredebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu