Dizi Haberleri

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’li Sen Çal Kapımı 19. bölüm 2. fragmanı

Fox TV’de ekrana gelen “Sen Çal Kapımı” dizisinin 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolleri paylaştığı “Sen Çal Kapımı”, bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikâyesini anlatıyor.

DİZİDE EN SON NELER OLDU?
Çatı katındaki çökmenin, Serkan’ın hatası olduğu düşünülür. Serkan, hayatında ilk kez böylesine zor bir durumda kalır. Herkes, hatta kendisi bile çizimde yaptığı bir hata yüzünden bunların yaşandığını düşünürken Serkan’ın asla böyle bir dikkatsizlik yapmayacağına inanan tek bir kişi vardır: Eda.

Serkan, çökmeden kaynaklı zararı gidermeye çalışırken Eda ise çizimlerdeki hatanın nasıl olduğunu çözmeye kararlıdır. Eda’nın Aydan için muhteşem bir planı vardır. Bu sırada Ayfer, çiçekçiye gelen müşterinin aslında Efe’nin referansı ile değil Serkan sayesinde geldiğini öğrenir.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanı!

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu