Kültür ve Sanat

Sen Çal Kapımı 14. bölüm fragmanı yayımlandı

MF Yapım imzalı ve Fox TV’de yayımlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin 14. kısım fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Dizi, hayatındaki tam umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın öyküsünü anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi öneri eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın önerisini evvel yalanlasa da şartlar değişince kabul etmek zorunda kalır.
kısımda ne oldu?

Selin, evleneceğini düşündüğü için Holding’teki paylarının bir kısmını devretmişti. Payların devrini alan sürpriz ortak Efe Akman, süratli bir giriş yapıyor. Serkan ise verilen payları ondan geri almak için savaşmak zorunda. Geçmişte bırakmaya çalıştığı yanılgısını Serkan’a anlatmak üzere yola çıkan Alptekin, Serkan ve Eda’yı beraber bakınca beyninden bir yere çarpılmışa dönüyor. Oğluna gidişatı açıklamaya çalışırken ise sıhhati riske giriyor.
Eda, onun yanında yaşamın her döneminde olduğu gibi dimdik durmak istiyor. Aralarındaki çekim ise manileri aşabilmek için ikisine de efor veriyor.

Dizinin yayımlanan yeni kısım fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu