Sen Çal Kapımı 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Serkan Eda’nın Kim Olduğunu Öğrenecek Mi?

Takip Et:
Sen Çal Kapımı 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Serkan Eda’nın Kim Olduğunu Öğrenecek Mi?
Sen Çal Kapımı 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Serkan Eda’nın Kim Olduğunu Öğrenecek Mi?

Fox Tv’nin hoşlanılan dizisi Sen Çal Kapımı 12. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Serkan ile Eda, birbirlerine karşı aşklarını itiraf ediyor. Eda, mektebi arayıp iki aylığına eğitimine ara veriyor. Ayten, Eda’nın vaziyetinden onun Serkan’la fikir şüpheleniyor. Aydan’da oğlunun Eda ile görüştüğünü biliyor. Alptekin bey, seneler evvel taşeron işletmeye verdiği işte can veren karı kocanın, kızının kim olduğun inceliyor.
Sen Çal Kapımı 13. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Serkan, Eda’nın kim olduğunu bilecek mi? Bilirse ne olacak?

Çarşamba Dizileri 2020

Serkan Eda’nın Kim Olduğunu Bilecek Mi?

Sen Çal Kapımı 13. kısım 1. fragmanında; Alptekin bey, Aydan’a, o unutamadığı kazada can veren karı kocanın kimsesiz kalan kızının kim olduğunu tespit ettiğini onunda Eda, olduğunu açıkladıktan sonra onların bir an önce parçalaması gerektiğinin kararını veriyorlar.
Eda ile Serkan, aşkı bu gidişatta sallantıya giriyor.

İşte Sen Çal Kapımı 13. kısım 1. fragmanı….

SEN ÇAL KAPIMI 12. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Serkan, baktı ki Eda, kararında kararlı iftiharı bir yana bırakıp onu İtalya’ya gitmeden evvel yakalayıp aşkını itiraf ediyor.
Ama Serkan gelmeyince, çok üzülüyor. Eda, bagajıyla tekrar eve dönünce, halası neşeleniyor. Ama onun bu mutluluğun sebebini çok merak ediyor.

Aydan’da, Serkan’ın mutlu bir şeklide telefonda biriyle görüştüğünü bakıp, Selin ile barıştığını varsayıyor. Ferit, artık Selin’e güvenmiyor ve onu takibe alıyor. Onu, yolda bakıyor ve aradığında Selin, Ferit’e şirkette olduğunu açıklayıp, Serkan ile görüşmeye gidiyor. Selin. Serkan’a, onu saatlerce gözlediğini ve onun kararıyla Ferit’i terk edebileceğini açıklıyor.

O konuşmayı Ferit, dinliyor ve fenalaşıyor.
Ferit, Derin’e dinlediklerini anlatıyor ve bu konuşmaların aralarında kalmasını istiyor. Düğün günü geliyor. Serkan, Eda ile beraber düğüne gidiyor. Selin, nikah memurunun yanıtına evet diyor. Gizeme Ferit’e gelince, evet diyemiyor. Ferit, Selin’e, bunu şu anda yaptığı için özür diliyor ve onun kendisini değil Serkan’ı sevdiğini açıklıyor.

Sen Çal Kapımı 12. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Selin Nikah Masasında Hala Serkan’dan Yanıt Bekliyor!.