Medya

Sen Çal Kapımı 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selin Nikah Masasında Hala Serkan’dan Cevap Bekliyor!

Fox Tv’nin beğenilen dizisi Sen Çal Kapımı, 12. kısmıyla 30 Eylül Çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Serkan, Eda’nın öğrenimini bitirmesine mani olmaz. Eda’ya aşkını itiraf ettikten sonra Serkan, ondanda duygularını bilmek ister. Oda duygularının karşılıklı olduğunu açıklar. Aydan, Serkan’ı mutlu bir biçimde telefonla konuşurken bakar ve Selin’le konuştuğunu varsayır. Eda’nın halası da onun Serkan’la gerçekten sevgili olmasından korkar.
Sen Çal Kapımı 12. Kısım 2. fragmanı yayınlandı. Selin, nikah masasında hala Serkan’dan yanıt bekliyor. Eda’da bunu kavrıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Selin Nikah Masasında Hala Serkan’dan Yanıt Bekliyor!

Sen Çal Kapımı 12. kısım 2. fragmanında; Selin’in düğün günü kazanç. Aydan’ı arayan eşi, seneler evvelki şantiye kazasında can veren iki şahsın kızlarının kim olduğunu bildiğini söyler.
Ferit’le nikah masasına oturuyor. Eda, artık sevgili oldukları için Serkan’la beraber düğüne katılıyor. Selin, nikah memurunun sualine ne yanıt vereyim diyerek Serkan’ın gözüne bakıyor. Eda’da bu anları bakıyor.

İşte Sen Çal Kapımı 12. kısım 2. fragmanı…

SEN ÇAL KAPIMI 11.
Serkan, gitme diyemez. Ama kendisiyle şirkete gelmesi için ısrar eder. Orada Engin’e, ne yapıp ne edip Eda’yı şirkette çalışmaya ikna etmesini ister. Eda, iki hafta sonra Serkan’ın iş için Selin ile Londra’ya gideceğini bilip evine döner.

İtalya’dan gözlediği burs haberini alan Eda, çok mutlu olur. Hemen uçak biletini alıp dostlarıyla bir veda yemeği yeyip hazırlanmaya başlar. Eda, Selin’in yanına gidip ona, Serkan’ın onu beğendiğini, onun nişanlandığı gün tanıştıklarını ve onun Ferit’ten parçalaması için böyle bir oyun oynadıklarını itiraf eder.

Selin, Serkan’la konuşup ona yanıt vermesi için iki gün vakit verir.
Eda, Serkan’ın hastalandığını dinleyince onun yanına gidip o geceyi onunla geçirir. Serkan, ateşler içinde yanarken Eda gitme diye sayıklar.

Ama uyanınca hiçbir şey anımsamaz. Eda bunun üzerine öfkelenip yola çıkar. Serkan, Eda’nın anekdotunu tespit eder. Selin, buluşma yerinde beklerken Serkan, Eda’yı tespit edip gitmemesini ve ona çok aşık olduğunu itiraf eder.

 Sen Çal Kapımı 12. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Serkan’dan Sonra Eda’dan Da Aşk İtirafı Geliyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu