Kültür ve Sanat

Sen Çal Kapımı 12. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

MF Yapım imzalı ve Fox TV’de yayımlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin 12. kısım 2. fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.


Dizi, hayatındaki tam umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın öyküsünü anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi öneri eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın önerisini evvel yalanlasa da şartlar değişince kabul etmek zorunda kalır.
kısımda ne oldu?

Selin, Serkan’a “Seninle olabilmem için en minik bir umut varsa Ferit’i terk ederim.” der ve Eda bunu dinler. Eda, Serkan’ın evet diyeceğine emindir. Serkan ise Eda’nın onu istemediğinden.

Eda, Serkan’dan bir an evvel uzaklaşmaya, yaşamını yine kurmaya karar verir. Burs müracaatlarına yine başlar. Bu arada Ayfer, Serkan ve Eda arasındaki kontratlı nişanlılığı bilir. Eda’nın Serkan’a aşık olduğunun da farkındadır.
Bir zaman sonra Eda’ya İtalya bursu aldığına dair bir telefon kazanç. Eda, Serkan’a haber vermeden yola çıkar. Serkan ise manasıyla kalbi arasında kalmıştır.

Dizinin yayımlanan yeni kısım fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu