Sen Çal Kapımı 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Serkan Sonunda Eda’ya Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!

Takip Et:
Sen Çal Kapımı 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Serkan Sonunda Eda’ya Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!
Sen Çal Kapımı 11. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Serkan Sonunda Eda’ya Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!

Fox Tv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Sen Çal Kapımı 11. kısmıyla 23 Eylül çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Eda, Serkan’a birinin gitmemesini istiyorsa, iş öneri etmemesi gerektiğini yalnızca gitme demesi gerektiğini söyler. Serkan, Eda’dan bölmek istemez. Ancak, karakteri icabı gitme veya özür dileyemez. Bunu öğrenen ve Serkan’dan kendisine sevgili olmayacağını kavrayan Eda, Selin’in karşısına geçip, Serkan’ın onu sevdiğini açıklar.
Sen Çal Kapımı 11. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Serkan, sonunda Eda’ya aşık olduğunu itiraf ediyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Serkan Sonunda Eda’ya Aşık Olduğunu İtiraf Ediyor!

Sen Çal Kapımı 11. kısım 2. fragmanında; Selin, Serkan’la kontratı bittiği için İtalya’ya eğitimini bitirmek için gitmeye karar veriyor. Serkan, annesinden onun akşam İtalya’ya gideceğini bilip telaşlanıyor.
Serkan, Eda’ya gitmesini istemediğini açıklıyor ve ona çok aşık olduğunu itiraf ediyor. Eda’nın Serkan’a karşı tepkisi ne olacak?

İşte Sen Çal Kapımı 11. kısım 2. fragmanı….

SEN ÇAL KAPIMI 10.
Reelinde ikili, bu oyunda olsa birbirlerine aşık olmuştur. Ama bir cinsli itiraf edemezler. Serkan, Eda’dan Selin’in Ferit ile evlenmemesi için elinden geleni yapmasını ister. Eda, kendisini Serkan’a uygun bir eş olamayacağını kanıtlamaya çalışır.

Serkan, bu mevzuda Eda’nın annesinden destek almasını ister. Eda, oyuna Selin’e Serkan’la evlenme kararı aldıklarını açıklamakla başlar. Hatta, gelinlik tercihini Aydan hanımın yapacağını, kendisine de destek edebileceğini açıklar.
Eda ise, zevksiz görünmek ve Serkan’a uygun bir eş olmamak için elinden geleni yapar.

Serkan, Eda, Selin ve Ferit beraber bir gün geçirmeye karar verir. O gün Selin, evlenmeden evvel Serkan’la son defa konuşur ve şayet gelecekte onunla beraber olma olasılıkları varsa hemen Ferit’den ayrılacağını açıklar. Serkan ise, uzunca düşünür. O anları izleyen Eda, Serkan’a olan hislerini kalbine gömüp gitmeye karar verir.

Sen Çal Kapımı 11.
Fragmanı Yayında! Eda Selin’e Serkan’ın Onu Sevdiğini Açıklayıp Gidiyor!.