Sen Anlat Karadeniz’de beklenen oldu!

atv'nin çarşamba günleri yayınlanan dizisi Sen Anlat Karadeniz 64'üncü bölümüyle ekranlara veda edecek...

Takip Et:

2018 yılının başında yayın  hayatına başlayan Sen Anlat Karadeniz, 2 sezondur atv ekranlarında yayınlanıyor. 3’üncü sezonu geçtiğimiz günlerde başlayan dizinin ilerleyen haftalarda final yaparak ekranlara veda edeceği öğrenildi. İlk başladığı zamanlardan bu yana reytinglerde başarı elde eden dizi son dönemde kan kaybetmeye başlamıştı. Yaz aylarında başlayan Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in partner olduğu Afilli Aşık ve yeni sezonla birlikte ekranlara gelmeye başlayan Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin başrolünde yer aldığı Benim Adım Melek  dizisi reyting listelerinde zirve savaşı verirken Sen Anlat Karadeniz gerilerde kalmıştı.

ÇARŞAMBA KURULUŞ OSMAN GÜNÜ OLACAK

Son haftalarda birçok kez 5’inci sırada yer alan Sen Anlat Karadeniz, daha fazla devam ettirilmeyecek. 61’inci bölümü ile ekranlara gelen dizi, son olarak 64’üncü bölümüyle ekranda olacak. İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrol olduğu Sen Anlat Karadeniz’den boşalacak olan çarşamba günlerini Burak Özcivit’in Osman Gazi’yi canlandırdığı yeni dizisi Kuruluş Osman’ın alacağı konuşuluyor. TRT’de 5 sezon boyunca ekranlarda olan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan dizinin atv’de olacağı açıklanmıştı.

Yeni sezonun en iddialı projelerinden biri olarak gösterilen Kuruluş Osman’ın tanıtım filmi geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Fragmanda Burak Özçivit’in Osman Gazi imajı dikkat çekmişti. Tek başına frgmanda yer alan Özçivit’in partneri ise henüz açıklanmadı. Yakışıklı oyuncunun partneri olarak ilk Aslıhan Karalar’ın ardından da Özge Törer’in adı geçmişti.