Magazin

SEMPATİK OYUNCUDAN MUTLU İLİŞKİNİN SIRLARI!..

Sabah'ın haberine göre Hollywood'un en ünlü çiftlerinden Goldie Hawn ile Kurt Russell, mutluluklarıyla herkese parmak ısırtıyor.

Porter dergisine konuşan Goldie Hawn, Russell ile 30 yıllık ilişkilerinin sırlarını anlattı.


İlk evliliğinden olan çocukları Oliver ve Kate Hudson ile 1986'da Kurt Russell'dan dünyaya getirdiği oğlu Wyatt'la kocaman bir aile olduklarını söyleyen 69 yaşındaki yıldızın açıklamaları şöyle:

* Uzun süreli ilişkinin sırrı evlilik değil. Bu, iletişim ve uyum işi. Tabii iki tarafın da bu ilişkinin sürmesini istemesi gerekiyor. Eğer bir taraf istemiyorsa, ilişkiyi sürdürmek mümkün olmaz.

* Mutlu olmak istiyorsanız, karşınızdaki kişi için kendinizden vazgeçmemelisiniz. Birlikte olmak; aynı yastığa baş koymak, aynı çatı altında yaşayıp farklı olabilmek demektir. Her konuda anlaşmanız gerekmiyor. Sadece bir şeylerde aynı fikirde olmamakla başa çıkmayı öğrenmelisiniz. Bu, bir seçim işi.

* Kurt'ün üç ablası ve çok güçlü aile bağları var. Ben de geniş bir aileden geliyorum. İkimiz de aile olmayı çok önemsiyoruz. Çocuklarımız küçükken elbette bakıcıları vardı çünkü ikimiz de çalışıyorduk. Fakat çocuklarımız için her zaman vaktimiz vardı. Biz de bu şekilde büyütüldük.

* Şüphesiz ki kadın-erkek ilişkileri değişiyor. Kadınlar, ilişkide kendi içlerindeki gücü bulmak istiyor. Kendinize gereğinden fazla güçlü olup olmadığınızı sormalısınız. 

Başa dön tuşu