SEMA ŞİMŞEK O DEFTERLERİ ARTIK KAPATTI!..

0

Kendisinden 10 yaş küçük yönetmen Vural Uzundağ ile mutlu bir ilişkisi olan Sema Şimşek; kariyeri ve özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı:

"Arzu edildiği sürece podyuma çıkarım. Yurt dışında da yaş almalarına rağmen hâlâ tercih edilen modeller var.
Oyunculuk beni çok mutlu ediyor. Rolün konumu ya da derecesi hiç önemli değil. Zaten başrol oynamayı tercih etmem. Çünkü oğlumdan vakit çalmış olurum. Sevdiğim işi yapıp oğluma da vakit ayırmak istiyorum.
15 yıllık oyunculuk hayatımda iki filmin de aynı döneme denk gelmesi çok ilginç oldu. Neyse ki çok farklı roller. 'Terkedilmiş', göçmen dramını anlatan bir film. Bir hemşireyi canlandırdığım film 27 Mart'ta gösterime girecek. 'Tehlikeyle Flört' ise bir komedi filmi. O da 3 Nisan'da izleyiciyle buluşacak.

RÜZGAR'A KARDEŞ YAPMAK İSTEDİK

Burak (Hakkı) ile boşanmamız, oğlumuz Rüzgar'ı olumsuz etkilemedi. Rüzgar 1 yaşında konuşmaya başladığı için onunla çok iyi iletişim kurduk. Boşanma sürecinde de her şeyi anlattık. İstediği zaman babasını görebileceğini ve onunla kanlı bıçaklı olmadığımızı biliyor. Biz zaten fikir ayrılığı üzerinden boşandık. Dolayısıyla üçümüz bir araya gelebiliyoruz. Her şey oğlumuz için.
Zamanında Rüzgar için kardeş yapmayı çok istemiştik ama ayrıldık. Ona kardeş yapamadığımız için pişmanlık duymuyoruz. Kuzenleri çok olduğu için bencil bir çocuk değil.
Çok güzel giden bir ilişkim var; çok da mutluyuz. Rüzgar da, sevgilimle çok güzel anlaşıyor. Ancak artık evlenmeye gerek yok. Sevgilim de, oğlum da iyi anlaşıyor; daha ne isterim." (Sabah)